Wiadomości

  • 8 października 2022
  • 14 października 2022
  • wyświetleń: 3080

Spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher w czechowickiej bibliotece

Za nami:

W piątek, 14 października o godzinie 17.00 gościem czechowickiej Miejskiej Biblioteki publicznej będzie Magdalena Majcher. To autorka takich bestsellerów jak "Stan nie! błogosławiony", "Najgorszy dom", "Finalistka" oraz cykl "Światło, które nigdy nie gaśnie" czy "Osiedle pogodne". Wydarzenie odbędzie się w sali spotkań.

Spotkanie autorskie z Katarzyną Majcher w czechowickiej bibliotece
Magdalena Majcher · fot. Facebook / Magdalena Majcher


Madalena Majcher urodziła się 13 września 1990 roku w Czeladzi. Pisarka i anglistka. Ukończyła filologię angielską w Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach. Swoją przygodę z pisaniem rozpoczęła między innymi od prowadzenia bloga z recenzjami. Później pracowała jako copywriterka oraz autorka opowiadań w czasopismach. Po urodzeniu dziecka postanowiła zrezygnować z etatowej pracy i zająć się tworzeniem własnych książek.

Magdalena Majcher jest autorką kilkunastu pozycji obyczajowych i historycznych. Jej pierwsza książka ukazała się w 2016 roku i nosiła tytuł "Jeden wieczór w Paradise". Magdalena Majcher napisała również takie pozycje, jak choćby "Mocna więź" czy też "Dzień, w którym cię poznałam". Jest także autorką znanych cykli, w tym m.in. "Osiedle Pogodne" oraz "Wszystkie pory uczuć".

Spotkanie autorskie z Katarzyną Majcher w czechowickiej bibliotece
Spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher w czechowickiej bibliotece · fot. MBP Czechowice-Dziedzice

mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj