Wiadomości

  • 5 października 2022
  • wyświetleń: 2102

[FOTO] W OSP Czechowice dary czekają na potrzebujących

W jednostce OSP Czechowice osoby potrzebujące mogą odebrać produkty, które zostały zebrane w supermarkecie "Zeta", czyli popularnym "Dziedzicu".

W OSP Czechowice dary czekają na potrzebujących - 5.10.2022 · fot. OSP Czechowice


W strażnicy OSP Czechowice przy ul. Barlickiego można znaleźć żywność, taką jak jak mleko bebiko, kaszki, konserwy, ryż , makaron, cukier i tak dalej, a także wyposażenie w postaci łóżeczka dla dziecka, przewijaka, wanienki, kołyski, wózka sportowego, stołka do karmienia, pościeli itp.

Wszyscy mieszkańcy, którzy znają osoby bądź rodziny, które są w trudniejszej sytuacji, a którym można by pomóc i przekazać powyższe produkty i przedmioty, są proszone o kontakt z prezesem OSP Czechowice, Marcinem Grądzkim, pod numerem 661 875 394.

Jak przekazał portalowi czecho.pl Marcin Grądzki, produkty były zbierane w popularnym "Dziedzicu" na rzecz uchodźców wojennych z Ukrainy - przede wszystkim dla grupy kilkudziesięciu kajakarzy, którzy trenowali w MKS Czechowice-Dziedzice. Obecnie grupa powróciła na Ukrainę i przebywa już za wschodnią granicą Polski.

mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Solidarni z Ukrainą" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Solidarni z Ukrainą

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Solidarni z Ukrainą" podaj