Wiadomości

  • 9 października 2022
  • wyświetleń: 2781

MKS Lędziny vs MRKS Czechowice-Dziedzice 1:1

Wyjazdowy "maraton" trwający już od miesiąca, drużyna MRKS-u wieńczyła w sobotę pojedynkiem z beniaminkiem - MKS-em Lędziny, na które podopieczni trenera Wojciecha Białka wyruszali z nadzieją przerwania pasma trzech porażek.

MKS LĘDZINY VS MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE
MKS Lędziny vs MRKS Czechowice-Dziedzice 1:1 · fot. MRKS Czechowice-Dziedzice


Pierwsza część nie była niestety dobra w wykonaniu czechowiczan, a na domiar złego w 42. minucie po przypadkowym zagraniu ręką, rzut karny w szeregach gospodarzy wykorzystał Mateusz Śliwa. Po przerwie przyjezdni zaprezentowali się już z dużo lepszej strony, jednak pomimo kilku dogodnych okazji zdołali jedynie doprowadzić do wyrównania, gdy w 59. minucie piłkę do siatki skierował Kamil Jonkisz i spotkanie dziesiątej kolejki IV ligi śląskiej, gr.II zakończyło się remisem 1:1 (1:0).

W następnej kolejce MRKS powróci wreszcie na własny stadion, na którym w niedzielę (16 października) o godzinie 15:00 zmierzy się z Decorem Bełk.

ups / czecho.pl

źródło: mrks.czechowice.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.