czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 3 grudnia 2007
  • wyświetleń: 1837

Andrzejkowe szaleństwa za nami

28 listopada w Filii nr 10 odbyły się andrzejki, czyli wieczór magii i zabawy. Tego dnia panie bibliotekarki próbowały uchylić rąbka tajemnic przyszłości.

Andrzejkowe szaleństwa za nami
fot. MBP Czechowice-Dziedzice


Najpopularniejszą wróżbą oczywiście było lanie wosku przez klucz. Zabawa ta wzbudziła wiele radości. Tutaj dzieci musiały puścić wodze fantazji, aby dowiedzieć się co je czeka w nadchodzącym roku. Było również wróżenie z kart, kostkami do gry, szpilka prawdy, karteczki z marzeniami oraz wróżba z zastosowaniem talerzy. Nie mogło zabraknąć zabawy w wykorzystaniem daty urodzenia. Po wspólnej zabawie dzieci otrzymały słodki poczęstunek.

Jak widać andrzejkowe wróżby cieszą się niesłabnąca popularnością, bowiem chętnych do udziału w spotkaniu nie brakowało. W imprezie bawiły się: Justyna Ziober, Judyta Kohut, Joanna Banach, Paulina Banach, Mateusz Banach, Dominika Bałas, Marta Straszecka, Dawid Cygan, Szymon Janusz i Kinga Dobija.

MBP Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.