Wiadomości

 • 13 października 2022
 • wyświetleń: 1440

Aktorzy w Warszawie - szybki i skuteczny casting dzięki współpracy z agencją

Materiał partnera:

Warszawa jest naturalnym środowiskiem rozwoju dla aktorów i aktorek z całego świata. Od filmów największych reżyserów, przez popularne seriale, po paradokumenty czy reklamy - w stolicy kręci się po prostu każdego rodzaju produkcje. Do ich realizacji potrzeba sprzętu, przestrzeni, profesjonalnej ekipy, ale przede wszystkim - odpowiednio dobranej obsady aktorskiej. Jak przyspieszyć casting, znaleźć aktorów i aktorki o odpowiednich parametrach, do tego statystów? Podpowiadamy w poniższym artykule.

agencjainfernal.pl
fot. agencjainfernal.pl


Baza aktorów i aktorek agencji InfernalProfesjonalna agencja statystów, hostess i modelek Infernal ma siedzibę w Warszawie, gdzie aktorzy - na każdym etapie kariery - mogą liczyć na szeroki wybór potencjalnych ofert współpracy. Przeszło 10-letnia działalność firmy jest skoncentrowana na przemyślanej rozbudowie bazy:

 • hostess i hostów,
 • modelek i modeli,
 • tancerek i tancerzy,
 • epizodystek i epizodystów,
 • statystek i statystów,
 • aktorek i aktorów.


Dlaczego warto to wiedzieć? Ponieważ poszukiwania aktorów w Warszawie nie muszą polegać na publicznym ogłoszeniu castingu i oczekiwaniu, aż kandydaci zgłoszą się sami. Cały proces może trwać znacznie krócej - właśnie dzięki bazie dostępnej na stronie https://www.agencjainfernal.pl/, gdzie wiele użytecznych informacji dostępnych jest od razu po wejście w zakładkę.

Jakie informacje o aktorkach i aktorach znajdziesz w bazie agencji Infernal?Wizytówki na stronie agencji są dobrym przykładem na to, jak wiele informacji znajdziesz po kliknięciu zaledwie jednej zakładki. To nie tylko rok urodzenia czy wzrost, ale również wymiary ciała, waga, rozmiar obuwia czy kolor oczu i włosów. Do tego dochodzi niezwykle ważne doświadczenie - aktorzy w Warszawie niezależnie od skali czy budżetu produkcji, powinni być w gotowości, aby jak najlepiej odegrać powierzoną rolę. Przykładowo, w zakładce jednej z aktorek współpracującej z agencją Infernal możesz przeczytać o wybranych teledyskach, spektaklach czy występach wokalnych z jej udziałem. W połączeniu z profesjonalnymi zdjęciami buduje to obraz osoby, z którą możesz chcieć nawiązać współpracę, ponieważ wyglądem, doświadczeniem i profilem pasuje do Twojej artystycznej czy marketingowej wizji.

Aktorzy w Warszawie - do jakich produkcji?Doświadczenie zespołu tworzącego profesjonalną agencję aktorów i aktorek w Warszawie pozwala nawiązać owocną współpracę przy produkcji:

 • filmów,
 • seriali,
 • spektakli,
 • programów telewizyjnych,
 • paradokumentów,
 • reklam,
 • eventów.


Wszędzie tam, gdzie umiejętności aktorskie, atrakcyjny wygląd i doświadczenie okazują się niezbędnym i brakującym elementem w Twoim projekcie - sprawdź w pierwszej kolejności zasoby Agencji Infernal lub bezpośrednio skontaktuj się w sprawie pozyskania kandydatów i kandydatek do ról w projekcie.

Dlaczego warto współpracować z agencją?Dzięki współpracy z agencją aktorską w Warszawie zyskujesz bezpośrednią możliwość poznania dziesiątek aktorek i aktorów, statystek i statystów, epizodystek i epizodystów z całej Polski. Kandydaci są już zweryfikowani castingiem agencji - ich wygląd czy doświadczenie są sprawdzone. Oszczędzasz zatem czas na organizację rekrutacji czy żmudnym weryfikowaniu wielu kandydatur. Zamiast tego z miejsca masz szansę zacząć współpracę choćby ze statystami, którzy doskonale znają swoje zadania i elastycznie dostosowują się do wymagań produkcji.

Zaoszczędzenie czasu, energii i pieniędzy jest profitem z perspektywy każdej produkcji - nawet tych realizowanych dla największych stacji telewizyjnych. Dlatego jeżeli zajmujesz się castingiem, sprawdź, które kandydatki i którzy kandydaci z agencji Infernal wpisują się w Twoje zapotrzebowanie.

Chcesz być aktorką lub aktorem w Warszawie?Baza Infernal - https://www.agencjainfernal.pl/modele/ jest wciąż powiększana o kolejne osoby. Jeśli chcesz, możesz też się w niej znaleźć - wystarczy, że wejdziesz w zakładkę kontaktową, wypełnisz formularz i załączysz zdjęcia zgodnie z wytycznymi. Najciekawsze kandydatury w danym momencie są rozpatrywane pozytywnie, czego efektem jest zaproszenie na casting. Spróbuj swoich szans, jeżeli szukasz zleceń dla hostess, modelek czy aktorek w Warszawie i okolicach. Przedstaw się, a być może wspólnie uda nam się zdobyć ciekawe zlecenia! https://www.agencjainfernal.pl/casting/