czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 4 grudnia 2007
  • wyświetleń: 2112

Kradzież w czechowickim klubie

Nawet podczas bardzo udanego pobytu w lokalu rozrywkowym warto zachowywać podstawowe zasady bezpieczeństwa. Jeżeli nie będziemy o tym pamiętać to grozi nam utrata wartościowych przedmiotów i dokumentów.

Tak się stało w Czechowicach-Dziedzicach w jednym z klubów. Bielszczaninowi skradziono z kieszeni spodni telefon komórkowy o wartości 600 zł.

By uniknąć tego rodzaju zdarzeń proponujemy zachowanie ostrożności przy zawieraniu przypadkowych znajomości. - ostrzega Policja. Cenne przedmioty trzymajmy przy sobie. W żadnym wypadku nie można zostawiać telefonów komórkowych, dokumentów, pieniędzy czy kluczyków od samochodów w kurtkach czy torebkach powieszonych na oparciu krzesła. Przestępca traktuje taką sytuacje niczym zaproszenie.

Bywa, że kradnąc w takiej sytuacji kluczyki złodzieje samochodowi zapewniają sobie najbardziej komfortowe warunki wejścia do cudzego samochodu. Jeżeli decydujemy się na picie alkoholu pamiętajmy o umiarze. Osobę pijaną szczególnie łatwo okraść.

aka / czecho.pl

Źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.