czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 4 grudnia 2007
  • wyświetleń: 683

Dla asystentów niepełnosprawnych

„Usługi asystenckie w systemie wsparcia osób niepełnosprawnych” to tytuł konferencji, która odbędzie się 6 grudnia br na Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Bielsku – Białej przy ul. Piastowskiej 40.

Celem konferencji jest prezentacja rozwiązań dotyczących wsparcia osób niepełnosprawnych w formie usług asystenckich, a więc rzeczy zupełnie nowej w naszym kraju. Organizatorzy spodziewają się, że uda się nawiązać kontakt z instytucjami oraz organizacjami otwartymi na podjęcie aktywnej współpracy w tym zakresie wymiany doświadczeń, tworzenia i realizacji wspólnych projektów w tym zakresie.

W trakcie konferencji przewidywane są m.in. następujące wykłady: „Asystent osoby niepełnosprawnej”, „Wybrane elementy usług asystenckich w polskim systemie wsparcia osób niepełnosprawnych” oraz film „Usługi asystenckie w systemie wsparcia osób niepełnosprawnych".

Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.