Wiadomości

  • 25 października 2022
  • wyświetleń: 119

Jak typować zakłady sportowe skutecznie?

Materiał partnera:

Warto kierować się opiniami bardziej doświadczonych kolegów po fachu. Czasami nie rekomenduje się zatem samodzielnego obstawiania. Kiedy warto grać typy bukmacherskie od innych? Jak wydarzenia (z oferty bukmacherów online) powinny być analizowane i którzy to najlepsi bukmacherzy w Polsce? Wszystkie dowiesz się z poniższego artykułu. Zapraszamy do lektury.

boisko


Kiedy nie typować samodzielnie?W jakich sytuacjach nie będzie to do końca dobre rozwiązanie? Załóżmy, że masz obecnie niewielki staż w ramach bukmacherki. Dopiero niedawno założyłeś konto? W takiej sytuacji nie posiadasz zatem odpowiednio dużo wiedzy, jak i doświadczenia. Niekiedy zaś osoby zainteresowane takim zagadnieniem nie mają czasu na samodzielne wykonywanie analizy. Czytasz co prawda wiadomości sportowe, ale nie wiesz, jak zabrać się za ten aspekt? Brak wiedzy na temat analizowania, jak i czasu, to poważne sprawy. Jak nie masz zamiaru dokładać do interesu w bukmacherce, to nie możesz tego pod żadnym pozorem bagatelizować. Co ma jeszcze tutaj znaczenie? Liczy się właściwe zarządzanie kapitałem. Nie wiesz, jak to robić? W takim razie warto posiłkować się wskazówkami od innych. Generalnie rekomenduje się, by wpłacać tylko tyle pieniędzy, ile ewentualnie możesz stracić. Kolejna ważna sprawa dotyczy stawek na kupony; single lub akumulowane. Poleca się tutaj obstawianie za około dwa procent zgromadzonego kapitału. Fakt, nie jest to zbyt dużo. Dzięki temu nie ma jednak większego ryzyka, że np. szybko stracisz swoje pieniądze. Musiałbyś przegrać w takim wypadku aż 50 razy z kolei.

Jak wydarzenia bukmacherskie powinny być analizowane?To bardzo ważne zagadnienie. Jak jeszcze się na tym nie znasz, to możesz np. korzystać z gotowych typów bukmacherskich, które znajdują się na stronie internetowej sport1.pl. Warto dodać, że ten portal online jest urozmaicony. Nie brakuje tam np. przydatnych (w kontekście obstawiania) newsów. Dodatkowo dotyczą one wielu dyscyplin. Takich, jak piłka nożna (w szczególności), koszykówka, siatkówka, tenis ziemny, czy sporty zimowe. Jest także dział z zakładami bukmacherskimi. Tam możesz poznać typy od fachowców, którzy siedzą w tej branży nie od wczoraj. Jak są zaś analizowane np. bardzo popularne w naszym kraju spotkania piłki nożnej? Trzeba zwracać uwagę przede wszystkim na ostatnie wyniki. Szczególnie w roli gospodarza lub gościa. Tak samo postępuj z drugą drużyną. Należy sprawdzić również m.in. aktualne pozycje w tabelach i przewidywane składy (czy np. kluczowi zawodnicy nie mają kontuzji itp.). Zasada jest prosta. Im więcej takich zagadnień weźmiesz pod uwagę, tym są potem większe szanse na uzyskanie wyniku, który nie będzie dla Ciebie zaskakujący.

Dlaczego nie można obstawiać taśm?Są one stanowczo odradzane. Jak będziesz grał takie zakłady, to masz naprawdę małe szanse, że uda Ci się coś trafić. A na pewno nie będą to regularne sytuacje. Jeśli chodzi o taśmy, to są to kupony akumulowane. Bardzo mocno rozbudowane, ponieważ składają się z kilkunastu albo nawet kilkudziesięciu wydarzeń. Są zaś bardzo małe szanse, że takie opcje w 100% wejdą w praktyce. A nawet jedna pomyłka sprawia, że konkretny kupon nadaje się tylko do kosza.