czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 5 grudnia 2007
  • wyświetleń: 2642

Trwają poszukiwania kierownika basenu

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach szuka kierownika basenu. Aplikacje od zainteresowanych będą zbierane do 19 grudnia. Nie zabrakło oczywiście wykazu niezbędnych wymagań, które kandydat powinien spełniać, aby jego oferta była brana pod uwagę.

Wykształcenie wyższe z zaznaczeniem preferwanego kierunku, czyli: chemii, mechaniki przemysłowej, prawa, administracji, finansów lub rachunkowości to zdecydowane minimum. Należy też bardzo dobrze poruszać się po aktach prawnych i znać podstawowe przepisy. Nie do "przeskoczenia" są także wymagania dotyczące stażu zawodowego. Chcesz zostać kierownikiem? Musisz mieć przepracowane co najmniej 5 lat w administracji samorządowej lub rządowej.

Ponadto, pojawiła się lista wymagań dodatkowych, takich jak obsługa komputera i programów MS Office czy stan zdrowia. Dla komisji weryfikującej kandydata ważne będą także cechy osobowości.

Kto zdoła przejść pozytywnie rekrutację i zostanie kiernownikiem basenu nie będzie mógł jednak narzekać na brak zajęć. Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania pływalni to szereg wielu różnych czynności, które trafią na biurko nowego kierownika.

adz / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.