Wiadomości

  • 31 października 2022
  • wyświetleń: 2462

Radni nie zajęli się podwyżkami pracowników Urzędu Miejskiego

Pracownicy Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach zawnioskowali do miejscowych rajców o zajęcie się sprawa podwyżek pensji. Radni jednak się nie zajęli, bo... wniosek był anonimowy.

Urząd Miejski, ratusz, Czechowice-Dziedzice
Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Oskar Piecuch / czecho.pl


Do czechowickich radnych wpłynął wniosek o podwyższenie wynagrodzeń, który miał być napisany przez pracowników Urzędu Miejskiego w Czechowicach -Dziedzicach. Brakuje jednak na nim podpisu wnioskodawców i wedle ekspertyzy prawnej radcy prawnego, dokument ów jest anonimowy. Dlatego radni podczas październikowej sesji rady miejskiej nie ustosunkowali się do pisma.

- Ze swojej strony zgadzam się z treścią wniosku, że pracownicy powinni otrzymać podwyżkę, ale aby wniosek był procedowany, musi być podpisany - stwierdził Bartłomiej Fajfer, wiceprzewodniczacy Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach. - Kwestia podniesienie wynagrodzeń pracowników jest podnoszona niejednokrotnie, nie ma w tej kwestii złej woli, ale sytuacja w budżecie nie jest dobra - podkreślił przewodniczący.

raz / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.