Wiadomości

  • 2 listopada 2022
  • wyświetleń: 1140

Tydzień degustacji karm plus - konkurs

Artykuł sponsorowany:

Sklepy z karmami dla psów i kotów ekarmy24.pl w Czechowicach-Dziedzicach oraz Pszczynie obchodzą swoje kolejne urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych klientów i ich pupili serię spotkań ze specjalistami z wielu czołowych marek karm dla psów i kotów, którzy zajmują się zdrowym żywieniem czworonogów.

Karmy dla psów i kotów ekarmy24


Już dziś zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych w :
  • Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Mazańcowickej 2B oraz
  • Pszczynie przy Placu Targowym 8

na degustację karm połączoną z doradztwem żywieniowym.

Jeżeli masz problem z odpowiednim karmieniem swojego kota lub psa, albo chcesz zasięgnąć profesjonalnej porady od znawców z czołowych marek karm na rynku polskim to będzie to doskonała okazja.

Zapraszamy również wszystkich tych, którzy chcą z nami świętować urodziny
ekarmy24.pl Podczas eventów, każdy zwierzak otrzyma od nas oraz naszych gości smaczne i zdrowe prezenty. Spotkania z poszczególnymi przedstawicielami marek odbędą się w określonych dniach od 3 do 10 listopada.

Karmy dla psów i kotów ekarmy24
Karmy dla psów i kotów ekarmy24


Karmy dla psów i kotów ekarmy24
Karmy dla psów i kotów ekarmy24


"Jesienne zwierzaki" - zabawa z nagrodamiDla wszystkich naszych klientów przygotowaliśmy wraz z marką ACANA fotograficzną zabawę z atrakcyjnymi nagrodami pt. Jesienne Zwierzaki.

Spośród udostępnionych zdjęć rozdamy nagrody ufundowane wspólnie z marką ACANA o wartości pow. 100 zł. Wgrywają 3 psy oraz 3 koty. Chwytajcie więc aparaty lub telefony i przesyłajcie do nas zdjęcia swoich czworonogów.

Więcej informacji o zasadach zabawy znajdziesz pod specjalnym postem na naszym profilu na Facebook’u:
ekarmy24.pl Karmy dla psów i kotów

Wyjątkowy sklep dla wyjątkowych zwierzakówekarmy24.pl są to sklepy stacjonarne oraz sklep internetowy z największym wyborem karm i produktów dla domowych zwierzaków w okolicy, w których fachowy zespół doradców pomaga w doborze odpowiedniej diety dla psów i kotów oraz portfeli ich właścicieli. Warto zapamiętać to miejsca na mapie naszego regionu.

Najwyższa jakość w rozsądnej cenieZnajdziesz tu wiele doskonałych karm dla swojego pupila na każdą kieszeń. Dla każdego pas dobieramy odpowiednią dietę z uwzględnieniem rasy, wielkości, wieku oraz kondycji zwierzaka. Oprócz największego wyboru karm na Podbeskidziu, w ofercie sklepu są obroże i preparaty na kleszcze oraz pchły, produkty związane z pielęgnacją psów i kotów oraz niezbędne akcesoria dla zwierzaków, jak również zabawki. Duży wybór żwirków dla kotów oraz smakowitych karm dla mruczków zadowoli ich właścicieli.

Nie masz czasu, my dojedziemy do CiebieA gdy nie możesz wybrać się do sklepu stacjonarnego ekarmy24.pl w Czechowicach-Dziedzicach lub Pszczynie, możesz zamówić interesujące Cię produkty w sklepie internetowym ekarmy24.pl lub telefonicznie, a my dowieziemy je w okolicy bez dodatkowych opłat.

Zapraszamy na zakupy w sklepach stacjonarnych ekarmy24.pl:
  • w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Mazańcowickiej 2B,
  • w Pszczynie przy Placu Targowym 8

lub w sklepie internetowym :  https://ekarmy24.pl/

Kontakt telefoniczny:
  • 32 208 61 08
  • 502 550 117 
Znajdź nas na Facebooku: ekarmy24 - Karmy dla psów i kotów

Grupa na Facebooku: Jaka karma dla psa lub kota

Serdecznie zapraszamy!