Wiadomości

  • 5 listopada 2022
  • 3 grudnia 2022
  • wyświetleń: 4333

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na wycieczkę do Warszawy

Za nami:

W sobotę, 3 grudnia odbędzie się wycieczka do Warszawy, organizowana przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Czechowicach-Dziedzicach.

Warszawa
Warszawa · fot. Pixabay


Wyjazd z parkingu przy ul. Paderewskiego 3 (przy budynku MBP) o godz. 5.00. Koszt wyjazdu to 185 oraz 165 zł (dzieci w wieku szkolnym, emeryci, renciści, osoby 65+). W cenie: bilety wstępu, przewodnik, autokar, ubezpieczenie.

W programie: zwiedzanie Muzeum Życia w PRL-u (podczas zwiedzania wizyta w kawiarni "z epoki"), czas wolny na Jarmarku Bożonarodzeniowym na Starówce, zwiedzanie Ogrodów Światła w Wilanowie.

Zapisy przyjmowane są w dziale promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach ul. Paderewskiego 3 pokój nr 1.7 (pierwsze piętro) lub pod nr tel. 32 215 30 34 do 23 listopada.

Opłaty (po wcześniejszym zapisaniu się telefonicznym lub osobistym) biblioteka prosi dokonywać na konto: Miejska Biblioteka Publiczna ul. Paderewskiego 3 43-502 Czechowice-Dziedzice ING Bank Śląski S.A. Oddział w Bielsku-Białej nr rachunku: 89 1050 1070 1000 0024 3308 3363. W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko osoby (osób), za które dokonywana jest opłata z dopiskiem WARSZAWA.

Ilość miejsc ograniczona. Zgodnie z regulaminem, pierwszeństwo zapisu mają słuchacze "Akademii Pięknego Czasu". Osoby niebędące słuchaczami Akademii mogą wziąć udział w wyjeździe pod warunkiem dostępności wolnych miejsc.

Po 25 listopada niemożliwe są jakiekolwiek zmiany na liście uczestników. Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych uczestników wyjazdu dostępna jest na stronie www Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach.

mp / czecho.pl

źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj