Wiadomości

  • 8 grudnia 2007
  • wyświetleń: 5283

Nowy supermarket w Czechowicach

Carrefour Polska otworzył 5 grudnia w Czechowicach-Dziedzicach przy Placu Targowym nowy supermarket Carrefour Express. Jest to sklep powstały z przekształcenia dotychczas istniejącego supermarketu Albert.

Otwarcie supermarketów z logo Carrefour Express to - jak informuje firma - wynik rozpoczętej w 2006 roku ekspansji nowych formatów Carrefour na polskim rynku oraz przekształcania dotychczasowych placówek handlowych grupy Ahold w sklepy z logo Carrefour Express.

Przedsięwzięcie wiąże się ze zmianą wizualizacji sklepów – wymianą regałów, wprowadzeniem logotypu Carrefour i kolorystyki wnętrz. To także wzbogacenie oferty dotychczasowej o produkty marki Carrefour.

Powierzchnia całkowita czechowickiego sklepu wynosi 966 m kw., a powierzchnia sprzedaży to 552 m kw. W nowym sklepie zatrudnienie znalazło 28 osób. Do dyspozycji klientów są cztery kasy, co gwarantuje szybką i sprawną obsługę. W sklepie można korzystać również z usług dodatkowych – takich jak np. płatność rachunków w kasie czy doładowanie konta telefonu.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.