Wiadomości

  • 14 listopada 2022
  • wyświetleń: 790

Strategii Rozwoju Lokalnego LGD. Można wypełnić ankietę

W związku z tworzeniem nowej Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2023-2027, LGD Ziemia Bielska zwróciła się do mieszkańców z prośbą o zapoznanie się z obszarami wsparcia wskazanymi podczas spotkań zespołu strategicznego (złożonego z przedsiębiorców, społeczników, przedstawicieli lokalnych samorządów) i wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety.

ankieta, głosowanie, wybory
Strategii Rozwoju Lokalnego LGD. Można wypełnić ankietę


Jak informuje Lokalna Grupa Działania "Ziemia Bielska", celem ankiety jest upewnienie się co do słuszności zgłoszonych postulatów oraz ich ewentualne uzupełnienie dodatkowymi działaniami, które będą mogły zostać wsparte przez stowarzyszenie w kolejnych latach.

- Wybór do dofinansowania wszystkich opisywanych niżej zagadnień z pewnością nie będzie możliwy, dlatego prosimy o pomoc we wspólnym podjęciu decyzji najlepszej dla mieszkańców obszaru LGD - dodaje LGD "Ziemia Bielska".

Ankietę można znaleźć tutaj. Można ją wypełnić do środy, 16 listopada.

mp / czecho.pl

źródło: LGD "Ziemia Bielska"

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.