Reklama

Wiadomości

  • 10 listopada 2022
  • 14 listopada 2022
  • wyświetleń: 3403

Zmiany na trasach przejazdów linii nr X i 50

Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej poinformował, że od poniedziałku, 14 listopada wprowadzony zostaje kolejny etap zmian optymalizacyjnych na sieci komunikacyjnej w Bielsku-Białej. Zmiany będą dotyczyć linii nr 32 oraz 50 obsługiwanych przez bielski MZK oraz nr X PKM Czechowice-Dziedzice.

Nowy przystanek Warszawska Aluprof kier. Czechowice-Dziedzice
Nowy przystanek Warszawska Aluprof kier. Czechowice-Dziedzice · fot. Wydział Komunikacji UM BB


Wprowadzone zostają zmiany w trasach przejazdu linii nr 32 i 50 - autobusy nie będą obsługiwały przystanków Warszawska FIAT oraz Warszawska CH. W zamian uruchomiony zostaje nowy przystanek Warszawska Aluprof kier. Czechowice-Dziedzice. Przystanek Warszawska FIAT w dalszym ciągu będzie obsługiwany przez linie nr: 8, 11, 13, 13W, 16, 22 oraz N2.

W związku z powyższym wprowadzony zostaje nowy rozkład jazdy linii nr 32 bielskiego MZK. Nie ulegają zmianie godziny odjazdów linii nr 50 z przystanków początkowych Osiedle Karpackie oraz Czechowice-Dziedzice Silesia — natomiast przyspieszone zostają godziny odjazdów od przystanku Warszawska Mazańcowicka w kierunku Czechowic-Dziedzic oraz od Warszawska Aluprof w kierunku centrum miasta.

Jednocześnie od 14 listopada wprowadzona zostaje zmiana trasy przejazdu linii X - autobusy PKM Czechowice-Dziedzice Sp. z o.o. nie będą obsługiwały przystanku Warszawska CH - w zamian obsługiwany będzie nowy przystanek Warszawska Aluprof kier. Czechowice-Dziedzice.

Nowe rozkłady jazdy na liniach MZK Bielsko-Biała są już dostępne w aplikacji OnTime oraz na stronie http://www.rozklady.bielsko.pl. Aby wyszukać nowy rozkład jazdy należy wybrać numer linii, kliknąć na konkretny przystanek, a następnie wybrać z kalendarza datę 14 listopada.

Nowe trasy przejazd linii nr 32 i 50 od 14 listopada 2022 roku
Nowe trasy przejazd linii nr 32 i 50 od 14 listopada 2022 roku · fot. Wydział Komunikacji UM BB

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.