Wiadomości

  • 15 listopada 2022
  • wyświetleń: 1730

CEE ogranicza obsługę programu "Czyste Powietrze"

W związku z czasowymi ograniczeniami kadrowymi obsługa programu "Czyste Powietrze" w Centrum Edukacji Ekologicznej w Czechowicach-Dziedzicach w okresie od 14 do 30 listopada będzie ograniczona - poinformowało CEE.

CEE ogranicza obsługę programu "Czyste Powietrze"
CEE ogranicza obsługę programu "Czyste Powietrze" · fot. CEE Czechowice-Dziedzice


- Czas oczekiwania na konsultacje, pomoc w wypełnianiu wniosków i korekt oraz sprawdzanie wniosków o płatność może się wydłużyć. Czas ograniczenia w dostępie do wykwalifikowanych konsultantów programu może ulec zmianie. Zachęcamy do korzystania w zamian z usług ekodoradców w CEE oraz z ogólnopolskiej infolinii Programu "Czyste Powietrze": https://czystepowietrze.gov.pl/kontakt/ - poinformowało Centrum Edukacji Ekologicznej w Czechowicach-Dziedzicach.

Centrum Edukacji Ekologicznej w Czechowicach-Dziedzicach przez trzy dni w tygodniu prowadzi ekodoradztwo, w tym konsultacje i pomoc w wypełnianiu wniosków o dofinansowanie do ekologicznych źródeł ciepła oraz wniosków o płatność w ramach programu "Czyste Powietrze".

Ekodoradztwo ogólne prowadzone jest telefonicznie w poniedziałki pod numerem telefonu 535 880 499 i stacjonarnie w wybrane środy (najbliższe konsultacje: 23 listopada oraz 7 i 14 grudnia w godz. od 11:00 do 14:30 w CEE). Zapisy na konsultacje stacjonarne odbywają się telefonicznie pod numerem telefonu 535 880 499.

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.