Wiadomości

  • 16 listopada 2022
  • wyświetleń: 120

Czy STS przygotował dobrą ofertę na mundial 2022?

Materiał partnera:

Mistrzostwa Świata w Katarze to impreza, która wzbudza wiele emocji. Nierzadko także tych negatywnych. W poniższym poradniku chcemy skoncentrować się na sprawach dotyczących sportu i zakładów bukmacherskich. Wiele osób uważa, że Mistrzostwa Świata najlepiej jest typować w STS. Dlaczego tak się dzieje? Co można tam zagrać nawet dzisiaj? Jakie bonusy są zaś przygotowane dla użytkowników i które zakłady na MŚ 2022 warto wybrać? Sprawdź dokładną analizę tego internetowego bukmachera.

stadion,piłka nożna


Jakie zakłady z okazji mundialu można już obstawiać?Z racji na fakt, że Mistrzostwa Świata startują już niebawem, nie może zaskakiwać, że pojawia się coraz więcej zakładów. Dla formalności warto napisać (bo może ktoś z naszych czytelników tego nie wie), że mundial w Katarze startuje 20 listopada 2022 roku meczem Katar - Ekwador. Gracze mają do wyboru m.in. zakłady długoterminowe. Odnoszą się one zaś np. do całego turnieju. Generalnie najlepsi bukmacherzy uważają, że na pierwszym miejscu uplasuje się Brazylia. Zawodnicy kadry narodowej Canarinhos są głównymi kandydatami do złota. W gronie faworytów są także Francja, Argentyna, Anglia, czy Belgia. Jeśli chodzi o inne zakłady długoterminowe, to można np. obstawiać typy na Króla Strzelców. Tutaj w gronie potencjalnych mistrzów w tej kategorii są Neymar Junior, Kylian Mbappe, czy Harry Kane. Nie brakuje oczywiście zakładów krótkoterminowych. Dotyczą one natomiast poszczególnych potyczek. Już teraz możesz np. obstawiać wszystkie spotkania fazy grupowej. A potem oferta będzie na bieżąco aktualizowana.

Czy Polska wyjdzie z grupy?STS przygotował wiele zakładów podstawowych oraz dodatkowych. Nie brakuje także opcji specjalnych. Na pewno dużo osób zastanawia się, czy podopieczni Czesława Michniewicza zagrają na Mistrzostwach Świata tylko trzy mecze, czy może coś więcej. Od tego zależy generalnie ocena całego mundialu. Jeśli Polacy odpadną po fazie grupowej, to na selekcjonera, jak i zawodników spadnie fala krytyki. To nieuniknione. A jak zawodnicy Czesława Michniewicza chociaż wyjdą z grupy, to wówczas można będzie stwierdzić, że plan minimum został wykonany. Firma bukmacherska STS uważa, że wszystko będzie tutaj "na styku". Wszak kursy na obie opcje są bardzo zbliżone. W tym momencie analitycy uważają, że Polska powinna zagrać minimum cztery mecze (kursy na wyjście z grupy są bowiem minimalnie niższe). Dużo wskazuje na to, że Biało-czerwoni będą rywalizować o drugie miejsce z Meksykiem. Pierwsza lokata jest już praktycznie "zarezerwowana" dla Argentyny.

STS: jakie promocje są aktualnie oferowane?Obecnie jeszcze nie ma żadnych bonusów stricte z okazji mundialu. Jesteśmy jednak przekonani, że takie wkrótce się pojawią. Aktualnie możesz zaś np. skorzystać z zakładu bez ryzyka do 100 PLN. Oferta jest dedykowana dla nowych użytkowników. Tak samo, jak bonus wynoszący 1500 PLN. Potem możesz jeszcze zdobyć 60 PLN. Aby tak się stało, trzeba wykonać kilka nieskomplikowanych zadań o tematyce bukmacherskiej. STS oferuje także bonusy za zapraszanie do gry przyjaciół, znajomych itp. Opcji jest zatem wiele.