Wiadomości

  • 16 listopada 2022
  • 17 listopada 2022
  • wyświetleń: 3426

Jedna oferta w przetargu na wywóz śmieci. Przekracza budżet

Jedna oferta wpłynęła w przetargu na odbiór i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Czechowice-Dziedzice. Sanit-Trans zaoferował swoje usługi wyceniając je na 15,3 mln zł brutto - o ponad 1,1 mln zł więcej, niż przewiduje samorząd na sfinansowanie zamówienia.

śmieci, odpady, kosze, kubły
Jedna oferta w przetargu na wywóz śmieci. Przekracza budżet · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Przypomnijmy, przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy na terenie gminy Czechowice-Dziedzice. Więcej o przetargu portal czecho.pl pisał w tym artykule.

Zamawiający, czyli gmina Czechowice-Dziedzice poinformowała że na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć 14 268 000 zł brutto. W postępowaniu przetargowym wpłynęła jedna oferta - firmy Sanit-Trans, która swoje usługi wyceniła na 15 315 162,48 zł.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.