Wiadomości

  • 17 listopada 2022
  • wyświetleń: 604

Zakłady bukmacherskie - Typowanie mundialu tuż tuż

Materiał partnera:

Analizujesz rozmaite zakłady długoterminowe lub krótkoterminowe? Nic dziwnego! W końcu Mistrzostwa Świata startują niebawem. Impreza w Katarze rozpocznie się dokładnie za tydzień. Jakie kadry narodowe mają największe szanse na zanotowanie finalnej wiktorii? Kto może okazać się tak zwanym "czarnym koniem" nadchodzącego turnieju? Na co zaś stać podopiecznych Czesława Michniewicza? Oto garść naszych typów!

piłka nożna


Kto będzie triumfatorem Mistrzostw Świata?W tym momencie największe szanse mają Brazylijczycy. Warto dodać, że już można zaś typować zakłady długoterminowe na Mistrzostwa Świata w Katarze. Dlaczego jednak analitycy podmiotów hazardowych stawiają na Canarinhos? Nie jest to przypadkowe. Zawodnicy tej kadry narodowej nie przegrali... ani jednego meczu od lipca minionego roku kalendarzowego. Wtedy to zaś okazali się słabsi od Argentyny (0:1). Potem byli już wyłącznie na ścieżce zwycięstw. Typy mundial 2022 na Brazylijczyków są zatem bardzo logiczne. Należy podkreślić, że gracze tej kadry narodowej - w eliminacjach do tego turnieju - rywalizowali 17 razy. W sumie zanotowali 14 wiktorii i tylko trzy remisy. Zdobyli zatem 45 punktów. W kilku poprzednich spotkaniach towarzyskich podopieczni Tite za każdym razem pokonywali swoich przeciwników. I to zazwyczaj pewnie oraz bardzo wysoko. Na pewno imponująco wygląda sam skład tej kadry. Wszak Brazylia ma rewelacyjnych zawodników z Neymarem Juniorem na czele. W gronie faworytów znajdują się także kadry narodowe Francji, Anglii, Argentyny, Hiszpanii i Belgii.

Kto może sprawić dużą niespodziankę?Na poprzednich Mistrzostwach Świata znakomicie spisała się Chorwacja. Zawodnicy Zlatko Dalicia niespodziewanie zajęli drugie miejsce. W finale przegrali po kapitalnym meczu z Francuzami 2:4. Teraz także Chorwacji są wymieniani w gronie "czarnych koni" całej imprezy. Wydaje się jednak, że są inne kadry narodowe, które bardziej mogą sprawić niespodziankę. Na pewno chodzi m.in. o Szwajcarów. Na poprzednich Mistrzostwach Europy Helweci dotarli aż do ćwierćfinału. Tam przegrali, ale dopiero po rzutach karnych z Hiszpanami. Później Szwajcarzy rywalizowali w jednej grupie z Włochami (w czasie eliminacji do mundialu w Katarze). Helweci potwierdzili, że nie można ich lekceważyć. W końcu zajęli pierwsze miejsce. W ośmiu spotkaniach zdobyli 18 oczek i nie zanotowali nawet jednej porażki. Kto jeszcze może sprawić niespodziankę? Wydaje nam się, że Duńczycy, którzy są coraz mocniejsi.

Jak spisze się kadra narodowa Polski?Dla podopiecznych Czesława Michniewicza sukcesem będzie w ogóle... wyjście z grupy. Na razie szanse na to są oceniane 50% na 50%. Najprawdopodobniej Polacy będą rywalizować o wyjście z grupy z Meksykiem. Argentyna wydaje się być bowiem poza zasięgiem. Z kolei w grupie C najmniejsze szanse na odegranie znaczącej roli przyznaje się kadrze narodowej Arabii Saudyjskiej. Chcielibyśmy, aby Polska mocno zaskoczyła, lecz są na to raczej małe szanse. Być może uda nam się wyjść z grupy, ale potem najprawdopodobniej i tak szybko odpadniemy.