Wiadomości

  • 17 listopada 2022
  • wyświetleń: 153

Na jakie drużyny warto postawić kupon już na początku mundialu w Katarze?

Materiał partnera:

Właśnie tworzysz swój pierwszy kupon? Teoretycznie masz jeszcze trochę czasu na rozmyślanie... Wszak Mistrzostwa Świata rozpoczynają się dokładnie za tydzień. Już w czasie pierwszych kilku dni zagra wielu faworytów. Jakie reprezentacje narodowe powinny spokojnie uporać się ze swoimi rywalami? Sprawdź najważniejsze argumenty dotyczące konkretnych typów bukmacherskich.

piłka nożna


Holandia ma spore szanse na triumf z SenegalczykamiJuż 21 listopada 2022 roku (czyli na drugi dzień po otwarciu Mistrzostw Świata w Katarze) Pomarańczowi zmierzą się z Senegalczykami. Potyczka rozpocznie się o 17:00. Zdecydowanie większe szanse na zanotowanie wiktorii mają Pomarańczowi. MŚ 2022 typy ekspertów na tę kadrę narodową posiadają zaś solidne fundamenty. Na pewno Holandia ma w swoim składzie więcej indywidualności. Dodatkowo Pomarańczowi są o wiele silniejsi jako kolektyw. Nie da się ukryć, że gracze tej kadry narodowej chcą zrehabilitować się za nieudane występy w ostatnich latach. I mają naprawdę spore szanse, żeby tak się właśnie stało. Przynajmniej, jeśli chodzi o potyczki grupowe. Senegal ma w tym momencie gigantyczny kłopot. Aktualnie kontuzjowany jest bowiem Sadio Mane. Największa gwiazda reprezentacji z Afryki walczy z czasem. Jej udział w Katarze jest możliwy, ale stoi pod naprawdę sporym znakiem zapytania... A bez Sadio Mane siła Senegalu znacząco spada. Nawet z nim w składzie Holandia byłaby zdecydowanym faworytem. Bez Sadio Mane wiktoria Pomarańczowych wydaje się zaś jeszcze bardziej prawdopodobna. Dlatego właśnie sporo ekspertów poleca ten typ na drugi dzień Mistrzostw Świata w Katarze.

Anglia powinna uporać się z IranemTego samego dnia, czyli 21 listopada 2022 roku, na mundialu w Katarze zagrają Anglicy. Synowie Albionu są jednymi z głównych faworytów do zanotowania końcowej wiktorii. I trudno się temu dziwić! W grupie B Anglia nie powinna mieć zaś żadnych większych kłopotów. Pierwsze spotkanie to bój z Irańczykami. Zdecydowanymi faworytami są Anglicy. Iran pewnie zagra ambitnie, ale nie ma na tyle dużo argumentów, aby przeciwstawić się Synom Albionu. Anglicy praktycznie na każdej pozycji mają lepszych piłkarzy. Swoje robi także doświadczenie w spotkaniach na międzynarodowych turniejach. A zawodnicy Garetha Southgate'a już kilka razy pokazywali, że są mocni. Chociażby na Euro 2020 Synowie Albionu zajęli drugie miejsce. Warto na koniec dodać, że ta poniedziałkowa potyczka z Irańczykami rozpocznie się o 14:00.

Argentyna jest zdecydowanym faworytem swojego premierowego spotkania!22 listopada 2022 roku o nietypowej porze rozpocznie się spotkanie w grupie C. Mecz wystartuje o 11:00, a rywalem Albicelestes będą reprezentanci Arabii Saudyjskiej. Firmy bukmacherskie nie mają wątpliwości, kto będzie tutaj lepszy. Argentyna może wygrać nawet minimum dwoma golami. Zawodnicy z Ameryki Południowej są w dobrej formie. Poza tym w końcu nauczyli się grać efektywnie jako kolektyw. Arabia Saudyjska w ostatnich meczach nie błyszczała. Trudno przypuszczać, by we wtorek w Katarze doszło zatem do jakiejś niespodzianki w tym spotkaniu. Eksperci spodziewają się zaś wysokiej wiktorii Albicelestes.