Wiadomości

 • 21 listopada 2022
 • wyświetleń: 3634

MRKS przedstawił plan sparingów. Jest nowy sponsor główny

12 listopada ostatni mecz w rundzie jesienniej rozegrali zawodnicy MRKS Czechowice-Dziedzice. Czechowiczanie na ligowe boiska powrócą 11 marca. Przed rozpoczęciem rundy wiosennej MRKS rozegra 9 sparingów.

MRKS przedstawił plan sparingów. Jest też nowy sponsor główny
MRKS przedstawił plan sparingów. Jest nowy sponsor główny · fot. MRKS Czechowice-Dziedzice


Podopieczni trenera Wojciecha Białka po okresie roztrenowania i przerwie świąteczno-noworocznej zajęcia na obiektach MOSiR-u wznowią po Nowym Roku - w poniedziałek, 9 stycznia. Czechowiczanie mają ponadto w planie rozegranie aż 9 meczów sparingowych z rywalami od trzecioligowego szczebla do poziomu klasy okręgowej.

Po rundzie jesiennej drużyna MRKS Czechowice-Dziedzice plasuje się na szóstej lokacie w tabeli z dorobkiem 23 punktów (6 zwycięstw, 5 remisów, 4 porażki - bilans bramkowy: 19-17). Początek rundy rewanżowej przez Komisję ds. Rozgrywek Śląskiego Związku Piłki Nożnej zaplanowany został na sobotę, 11 marca. (sobota), a MRKS na własnym stadionie podejmie wówczas Drzewiarza Jasienica.

Plan zimowych sparingów MRKS Czechowice-Dziedzice:
 • 21.01 (sobota) - MKS Śląsk Świętochłowice /IV liga śląska, gr.I/
 • 28.01 (sobota) - KS Unia Dąbrowa Górnicza /IV liga śląska, gr.I/
 • 1.02 (środa) - BTS Rekord Bielsko-Biała /III liga, gr.3/
 • 4.02 (sobota) - MKP Unia Oświęcim /IV liga małopolska/
 • 8.02 (środa) - MKS Iskra Pszczyna /Liga okręgowa, gr. Bielsko-Biała-Tychy/
 • 11.02 (sobota) - BTS Rekord II Bielsko-Biała /Liga okręgowa, gr. Bielsko-Biała-Tychy/
 • 18.02 (sobota) - LKS Jawiszowice /IV liga małopolska/
 • 25.02 (sobota) - Zagłębie II Sosnowiec /IV liga śląska, gr.I/
 • 4.03 (sobota) - KS Beskid Andrychów /IV liga małopolska/


Dokładne godziny i miejsca meczów sparingowych będą podawane na bieżąco na stronie internetowej http://www.mrks.czechowice.pl.

Jest nowy sponsor głównyWarto przy okazji dodać, że w ostatnim czasie MRKS Czechowice-Dziedzice pozyskał nowego sponsora głównego - zostało nim PG Silesia.

- Deklaracja Prezesa Zarządu PG Silesia pana Marka Celmera z Jubileuszowej Gali z okazji 100-lecia MRKS Czechowice-Dziedzice została spełniona, tym samym Przedsiębiorstwo Górnicze "Silesia" na mocy podpisanej umowy zostaje głównym sponsorem naszego klubu - poinformował klub MRKS Czechowice-Dziedzice.

Jak dodał, "liczymy na owocną współpracę na niwie społeczno-biznesowej, serdecznie dziękując za zaufanie szczególnie osobom zaangażowanym w finalizację tego przedsięwzięcia".

mp / czecho.pl

źródło: mrks.czechowice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.