Wiadomości

  • 24 listopada 2022
  • 28 listopada 2022
  • wyświetleń: 3123

Profilaktyka uzależnień w sporcie. Konferencja w CEE

Za nami:

Biuro ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach zapraszają trenerów sportowych oraz nauczycieli wychowania fizycznego do udziału w konferencji pt. "Profilaktyka uzależnień oraz innych zachowań ryzykownych jako ważny element w zajęciach sportowych dla dzieci i młodzieży", która odbędzie się w poniedziałek 28 listopada w godzinach od 18.00-20.30 w Centrum Edukacji Ekologicznej w Czechowicach-Dziedzicach.

Profilaktyka uzależnień w sporcie. Konferencja w CEE
Profilaktyka uzależnień w sporcie. Konferencja w CEE · fot. Pixabay


Program konferencji:
  • 18.00-18.15 Otwarcie spotkania
  • 18.15-18.40 Agnieszka Borowska-Paszek "Profilaktyka w Sporcie"
  • 18.40-20.00 Marcin Prus "Sukces w życiu i w sporcie. Motywowanie dzieci i młodzieży do zmian. Jak być skutecznym trenerem?"
  • 20.00-20.30 Panel dyskusyjny


Marcin Prus - Pedagog. Psycholog sportu, psycholog biznesu. Coach. Trener mentalny. Reprezentant Polski w piłce siatkowej juniorów i seniorów. Zawodowo grał w siatkówkę w latach 1996-2002. W barwach narodowych rozegrał 97 meczów. Dzięki wspólnym projektom z Miastami Partnerskimi i PZPS odbył spotkania w szkołach oraz spotkania online z ponad 150 000 młodych ludzi na terenie całego kraju.
Ambasador Orlik Volley Mania 2014.

Ambasador Akademii Siatkarskich Ośrodków Szkolnych PZPS 2014-2022. Dziennikarz telewizyjny i radiowy. Mówca motywacyjny. Założyciel i twórca szkoły siatkarskiej dla dzieci i młodzieży "Kuźni Mistrzów".
Dyrektor sportowy Projektu Plaża Open - cyklu turniejów siatkówki plażowej.

Brązowy medal na ME w Barcelonie, złoty na ME w Izraelu oraz mistrz świata juniorów w Bahrajnie.
Wybrany najbardziej wartościowym zawodnikiem tego turnieju otrzymując zaszczytny tytuł MVP.
Bronił barw kędzierzyńskiego Mostostalu-Azoty, z którymi czterokrotnie sięgnął po mistrzostwo Polski oraz trzykrotnie po Puchar Polski.

Agnieszka Borowska-Paszek - socjolog, profilaktyk, terapeuta uzależnień, kierownik Biura ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom, członek Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, członek Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie.

Zgłoszenia przyjmuje Biuro ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom

Telefon: 32 214 7161, 32 214 7177, adres e-mail: ppu@um.czechowice-dziedzice.pl

Wstęp wolny.

mp / czecho.pl

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.