Wiadomości

  • 23 listopada 2022
  • wyświetleń: 7796

Nie żyje gwiazda programu Big Brother. Pochodziła z Czechowic-Dziedzic

W wieku 35 lat zmarła Karolina Sztafa. W 2019 roku mieszkanka Czechowic-Dziedzic była gwiazdą drugiej edycji reaktywowanego po latach programu Big Brother, który emitowany był w telewizji TVN7.

Karolina Sztafa
Karolina Sztafa · fot. bigbrother.tvn.pl


Jak informuje portal plejada.pl, śmierć Karoliny Sztafy wywołała poruszenie w sieci. Pożegnali ją inni byli uczestnicy "Big Brothera", m.in. Anna Klimpel, Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys, która poinformowała o przyczynie śmierci gwiazdy programu TVN7.

- Z wiadomości, które otrzymałam, wiem, że Karolina zmarła na raka kości. Wcześniej podobno była źle zdiagnozowana i leczona na inną chorobę. Jeszcze 15 lipca była w dobrej formie - powiedziała Kępys cytowana przez portal plejada.pl.

Karolina Sztafa mieszkała w Czechowicach-Dziedzicach. Ukończyła studia pedagogiczne na kierunku resocjalizacja. Zawodowo spełniała się jako selekcjonerka w klubie. Z pochodzenia była góralką. Osierociła dwójkę dzieci.

Oficjalna strona programu Big Brother przypomina, że Karolina Sztafa odpadła z programu jako druga - miała najwięcej głosów widzów.

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.