Wiadomości

  • 17 listopada 2022
  • 25 listopada 2022
  • wyświetleń: 7002

[FOTO] Kuchenne Rewolucje z Bielska-Białej! Za nami emisja odcinka

W czwartek, 24 listopada w telewizji TVN został wyemitowany odcinek programu "Kuchenne Rewolucje", który był nagrywany we wrześniu w Bielsku-Białej. Przypomnijmy, Magda Gessler pomagała w metamorfozie lokalu Bistro 43300, które obecnie nosi nazwę Bistro u rodziny Gębalskich.

Magda Gessler w Bistro 43300 / Bistro u Rodziny Gębalskich · fot. TVN


Przypomnijmy, jak informował portal bielsko.info w tym artykule, Magda Gessler odwiedziła nasze miasto wraz z ekipą programu "Kuchenne Rewolucje" na początku września. O wizycie Magdy Gessler Bistro 43300 poinformowało w mediach społecznościowych. Kuchenne Rewolucje trwały w lokalu przy ulicy Komorowickiej 110 od wtorku, 6 września. Bistro pod nowym szyldem zostało otwarte w niedzielę, 11 września.

- Ostatnie 5 dni naszego życia było bardziej pracowitę niż kiedykolwiek. Praktycznie nie sypiamy, bo daliśmy słowo, że będą zmiany. Słowa dotrzymujemy. W tych zmianach pomogła nam postać nietuzinkowa jaką jest Magda Gessler. Zabrała nas w niezwykłą, niecodzienną podróż do naszego wnętrza w którym gdzieś tam bardzo głęboko skrywały się resztki zapału i miłości do tego miejsca - napisali po nagraniach do programu, w mediach społecznościowych, właściciele Bistra U Rodziny Gębalskich.

Odcinek, który nagrywany był na początku września w Bielsku-Białej, wyemitowano w czwartek, 24 listopada. Odcinek można również zobaczyć na platformie player.pl.

- W Bielsku-Białej mieszka 150 tysięcy mieszkańców. Bistro 43300 najchętniej nakarmiłoby ich wszystkich. Lokal swoją nazwę wziął od kodu pocztowego Bielska, a prowadzą go małżonkowie Natalia i Robert, z pomocą taty Roberta, Krzysztofa. Problem w tym, że żadne z nich nie ma o gastronomii bladego pojęcia. Codzienna walka o gości nie przynosi żadnych efektów, a włożone w biznes oszczędności życia, dawno się skończyły. Co więcej, młodzi właściciele spędzając w restauracji całe dnie, zaniedbują życie rodzinne. Mają wyrzuty sumienia, że ich pięcioletni synek ciągle czeka na rodziców - możemy przeczytać w opisie odcinka.

- Ciężka i czasochłonna praca zamiast przynosić zyski, przynosi powiększające się zadłużenie i frustracje. Nie radząc sobie z problemami, Robert zaczął sięgać po alkohol. Na szczęście w porę znalazł pomoc i dziś nie tylko jest trzeźwy, ale jako terapeuta uzależnień, pomaga innym. Z kolei o pomoc w ratowaniu upadającego bistro, właściciele postanowili poprosić Magdę Gessler. Znana restauratorka ruszyła do Bielska! - dodają autorzy programu.

Czy Kuchenne Rewolucje w Bistro 43300, które obecnie nosi nazwę Bistro u Rodziny Gębalskich, można zaliczyć do udanych? Podczas rewizyty Magda Gessler byłą zachwycona daniami z jej karty, które zostały przygotowane przez bielskich kucharzy. Przypomnijmy, w menu Magdy Gessler pojawiły się: bułeczka z szynką San Daniele, słoneczny krem, boeuf bourguignon, Sałatka Beskidzka, a także tarta z morelami i adwokatem. Znana restauratorka miała jedynie uwago co do ostatniego dania.

Bistro 43300 to kolejna restauracja w Bielsku-Białej, którą odwiedziła Magda Gessler w ramach nagrywania programu "Kuchenne Rewolucje". W przeszłości restauratorka pomagała w metamorfozach lokalów, które obecnie noszą nazwę Trattoria da Tadeusz oraz Casa di Fulvio Maria Viola. Kilka lat temu zamknięto z kolei restauracje "Batory" oraz "Ranczo pod Strusiem", które także były planem zdjęciowym znanej serii telewizji TVN.Warto dodać, że w tym roku "Kuchenne Rewolucje" były już nagrywane w naszym regionie. W kwietniu Magda Gessler była w Czechowicach-Dziedzicach, aby przeprowadzić zmiany w restauracji "Irlandia" - obecnie "Tavola Calda Siciliana". Odcinek z tego miejsca wyemitowano 1 września, o czym informowaliśmy w tym artykule.

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.