Wiadomości

  • 25 listopada 2022
  • wyświetleń: 5253

[FOTO] Zderzenie dwóch osobówek na granicy Bronowa i Landeka

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w czwartek, 24 listopada około godziny 15.40 na granicy Bronowa i Landeka. Poszkodowane zostały dwie osoby. Służby miały problem z dotarciem na miejsce - stąd apel do kierowców wystosowany przez strażaków z OSP Bronów.

Interwencja służb ratunkowych na granicy Bronowa z Landekiem - 24.11.2022 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Na miejsce zadysponowano wszystkie służby ratunkowe. Jak przekazała naszemu portalowi asp. szt. Katarzyna Chrobak, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej, zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek. Jego sprawcą okazał się kierowca Seata Leona, który nie ustąpił pierwszeństwo prawidłowo jadącej kierującej Fordem Kuga. Kobieta została przetransportowana do szpitala.

Interwencja służb ratunkowych na granicy Bronowa z Landekiem - 24.11.2022 · fot. OSP Bronów


W mediach społecznościowych strażacy OSP Bronów poinformowali, że na miejsce zdarzenia zostali zadysponowani o godzinie 15.40. Według zgłoszenia świadka do wypadku doszło na ulicy Granicznej w Bronowie, jednak, jak się okazało, miał on miejsce na ulicy Alojzego Czyża oraz przylegającej do niej ul. Granicznej w Landeku.

Jak dodali strażacy z OSP Bronów, z niedokładnego podania miejsca zdarzenia wynikły problemy służb z dotarciem na miejsce. - Pamiętajmy. Rozglądnijmy się dwa, trzy razy i popatrzmy na znaki uliczne, a jeśli nie jesteśmy jeszcze pewni miejsca zdarzenia - zerknijmy na telefon w Google Maps - na pewno nam pomogą - zaapelowali druhowie z Bronowa.

mp, sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.