Wiadomości

  • 30 listopada 2022
  • wyświetleń: 1782

W OSP Czechowice ruszył długo oczekiwany remont garaży

Strażacy z OSP Czechowice poinformowali o rozpoczęciu remontu garaży w budynku strażnicy przy ulicy Barlickiego. Jak zaznaczają, inwestycja była "długo wyczekiwana".

Remont garaży w OSP Czechowice - 29.11.2022 · fot. OSP Czechowice


- 29 listopada będzie kolejnym ważnym dniem dla naszej jednostki, a to za sprawą rozpoczęcia długo wyczekiwanego remontu garaży na poddziale bojowym. Prace zakładają wyburzenie ścianki działowej która powstała na potrzeby garażowania samochodów z Posterunku zamiejscowego Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej czyli w latach 2004 - 2011 - poinformowali w mediach społecznościowych strażacy z OSP Czechowice.

Ponadto zostanie wykonane położenie płytek na ścianach, przemalowanie ścian, kompletna wymiana instalacji elektrycznej, montaż oświetlenia energooszczędnego, montaż nagrzewnic wodnych, wymiana drzwi do magazynku, a także przeróbka instalacji wodnych oraz sprzężonego powietrza.

- W przyszłym roku planowane jest położenie na posadzkę specjalnej żywicy. Całość prac zamierzamy wykonać systemem gospodarczym - podsumowują druhowie z OSP Czechowice.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.