Wiadomości

  • 6 grudnia 2022
  • wyświetleń: 5024

PG Silesia przekazała węgiel dla potrzebujących mieszkańców gminy

W listopadzie PG Silesia przekazała Gminie Czechowice-Dziedzice darowiznę w formie 150 ton węgla. W imieniu gminy odbiorcą darowizny był Ośrodek Pomocy Społecznej w Czechowicach-Dziedzicach.

PG Silesia przekazała węgiel dla potrzebujących mieszkańców gminy
PG Silesia przekazała węgiel dla potrzebujących mieszkańców gminy · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Węgiel został przekazany rodzinom znajdującym się w szczególnie trudnej sytuacji życiowej w ilości od 1 do 3 ton na gospodarstwo domowe. Ilość przydzielonego węgla uzależniona była od sytuacji rodziny, jej potrzeb i możliwości ich zaspokojenia we własnym zakresie, od sytuacji mieszkaniowej, tj. zajmowania lokalu mieszkalnego w bloku czy też w budynku prywatnym.

Klienci OPS zakwalifikowani do odbioru węgla otrzymują w OPS talon uprawniający do jego odbioru (są wydawane od poniedziałku 28.11.2022 r.), zgłaszają się do właściwego składu opałowego, gdzie dostarczono już węgiel z czechowickiej kopalni i ustalają termin jego odbioru. Koszty transportu do miejsca zamieszkania muszą pokryć we własnym zakresie.

BM / czecho.pl

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "kopalnia Silesia" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

kopalnia Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "kopalnia Silesia" podaj