Wiadomości

  • 6 grudnia 2022
  • wyświetleń: 6935

Próbował skraść pieniądze. Włamywacz w kościele św. Barbary

Parafia pod wezwaniem świętej Barbary w Czechowicach-Dziedzicach we wtorek, 6 grudnia rano opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie mężczyzny, który próbuje włamać się do kościelnej skarbony. Wystosowała apel do włamywacza.

Kościół pw. św. Barbary w Czechowicach-Dziedzicach
Kościół pw. św. Barbary w Czechowicach-Dziedzicach · fot. czechowice-barbara.wiara.org.pl


- Zanim zgłosimy sprawę policji razem z dokładnymi nagraniami i wizerunkiem zachęcamy pana złodzieja do wizyty celem pokrycia wyrządzonych w piątek o 13.37 strat. Może to spotkanie pomoże zamknąć sprawę - mogliśmy przeczytać na facebookowym profilu parafii pod wezwaniem świętej Barbary - wpis został już usunięty. Zostały do niego dołączone dwa zdjęcia, na którym widać mężczyznę próbującego włamać się do skarbony.

We wtorkowe popołudnie parafia pod wezwaniem świętej Barbary poinformowała o zakończeniu poszukiwań włamywacza. - Dziękujemy za pomoc w przekazaniu informacji panu złodziejowi. Sprawa już została pozytywnie załatwiona - napisali w mediach społecznościowych przedstawiciele parafii.

Loading...

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.