Wiadomości

  • 11 grudnia 2022
  • 29 grudnia 2022
  • wyświetleń: 11103

[WIDEO, FOTO] Za nami Koncert Świąteczny "Ulica wielkiej kolędy"

W poniedziałek, 26 grudnia w kościele pod wezwaniem świętego Maksymiliana Marii Kolbego w Czechowicach-Dziedzicach odbył się tradycyjny koncert świąteczny zespołu STIM. W tym roku wydarzenie nosiło tytuł "Ulica wielkiej kolędy".- Okres Świąt Bożego Narodzenia to niewątpliwie najpiękniejszy czas w całym roku. Każdy z nas z zapartym tchem czeka aż zapalą się świąteczne lampki na choince, w domu unosić się będą zapachy wigilijnych potraw, a całość dopełnią śpiewane kolędy. Również zespół STIM nie może się doczekać, kiedy na niebie rozbłyśnie pierwsza gwiazda. (...) Spędźmy razem ten magiczny czas przy dźwiękach najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek w wykonaniu solistów oraz muzyków naszego zespołu - zapraszał przed wydarzeniem zespół STIM.

Koncert Świąteczny "Ulica wielkiej kolędy" - 26.12.2022 · fot. Gabriela Gaba Herzyk


- Zespół "STIM", który składa się z młodych i uzdolnionych osób zdaje się od lat dawać świadectwo wierności wartościom stanowiącym podstawę naszej tożsamości. Zaangażowanie w tworzenie tego niezwykłego widowiska i bezinteresowne poświęcenie czasu przez członków zespołu przywraca wiarę w młodzież. Taka postawa i talent młodych muzyków są doceniane nie tylko w Czechowicach-Dziedzicach, ale i w innych miejscach, gdzie STIM koncertuje - mówili młodzi muzycy.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.