czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 7 grudnia 2022
  • 9 grudnia 2022
  • wyświetleń: 2567

Widziałeś te zdarzenia drogowe? Policja poszukuje świadków

Mundurowi poszukują świadków zdarzeń drogowych, które miały miejsce na terenie działania Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej - również na terenie gminy Czechowice-Dziedzice.

Reklama

policja, radiowóz
Widziałeś te zdarzenia drogowe? Policja poszukuje świadków · fot. Urząd Marszałkowski


Osoby posiadające informacje na temat poniższych zdarzeń proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Referatem ds. Wykroczeń Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej ul. Wapienna 45, telefon 47 85 712 63 lub 47 85 712 60.

5 listopada 2022 roku w godzinach pomiędzy 9.45 a 10.00 na parkingu przy ul. Legionów 90 w Czechowicach-Dziedzicach, kierowca nieustalonego pojazdu najechał na unieruchomiony pojazd marki Skoda uszkadzając go, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

30 listopada 2022 roku około godz. 16:00 w Bronowie na ul. Zarzecznej, nieustalona osoba nie dopełniła obowiązku sprawowania opieki nad psem, w wyniku czego doszło do wybiegnięcia psa na jezdnię i potrącenie go przez kierującego pojazdem marki Fiat, w którym doszło do uszkodzeń przedniego zderzaka.

mp / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.