Wiadomości

  • 9 grudnia 2022
  • 10 grudnia 2022
  • wyświetleń: 1460

Zapraszamy na moc atrakcji podczas wielkiego otwarcia firmy BUDUJE.MY

Artykuł sponsorowany:

Jeśli chcesz w niedalekiej przyszłości wybudować swój wymarzony dom, sprzedać lub kupić mieszkanie czy działkę to koniecznie odwiedź nas 11.12.2022 od godz. 13.00 podczas wielkiego otwarcia naszej nowej siedziby.

buduje.my


Tego dnia nasza firma przeprowadzi bezpłatne konsultacje - jak sprawnie i bez większego zaangażowania wybudować dom oraz jak przejść przez wszystkie formalności prawne i urzędowe. Zwróci uwagę czym kierować się przy wyborze projektu, z jakich materiałów najlepiej budować, aż po same detale, m.in. wybór okien czy pieca.

Czy panele fotowoltaiczne i pompa ciepła to zgrany duet i czy warto zainwestować w takie rozwiązania?
BUDUJE.MY pomaga swoim klientom nie tylko sprawnie go wybudować, ale przede wszystkim służy radą i doświadczeniem na każdym etapie realizacji, tak aby dom posiadał nowoczesne i energooszczędne instalacje!

Właściciel firmy INSTAL- SANIT Krzysztof Myszor podpowie i doradzi aby zastosowane technologie i materiały były nie tylko najwyżej jakości, ale też korzystne dla portfela inwestora.

Nie wiesz jak przygotować nieruchomość do sprzedaży oraz jakie dokumenty będą Ci potrzebne? Nie szkodzi- bowiem na wszelkie pytania dotyczące sprzedaży nieruchomość bądź jej zakupu odpowiedzi udzielą nasi agenci nieruchomości- Anna Knopek oraz Michał Kędzior, którzy podzielą się sporą dawką wiedzy, zwłaszcza jeśli chodzi o kwestie prawne i finansowe.

Doradca kredytowy Marek Mazik sprawdzi Twoją zdolność kredytową. Na bazie zdobytego przez lata doświadczenia przygotuje dla Ciebie najlepsze propozycje i indywidualne rowiązania.

BUDUJE.MY to firma budowlana zajmująca się budową domów od A do Z!Oferuje pełne doradztwo począwszy od wyboru projektu, przygotowaniem profesjonalnego kosztorysu, poprzez wyteczenie geodezycje aż do momentu posrzątania placu budowy! Zapewnia sprawdzone materiały, nadzór kierownika, wykwalifikowany zespół fachowców oraz profesjonalne doradztwo na każdym etapie budowy.

BUDUJE.MY to także agencja nieruchomości oferującą na sprzedaż domy, mieszkania, działki i lokale użytkowe. Posiadamy licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami wydaną przez Krajową Izbę Gospodarki Nieruchomościami. Z nami szybko i bezpiecznie sprzedaż lub zakupisz wymarzoną nieruchomość!

TEGO DNIA NIE MOŻE CIĘ ZABRAKNĄĆ!


Zapraszamy rodziny z dziećmi- dla wszystkich pociech przewidziane niespodzianki!

BUDUJE.MY Sp. z o.o.
  • ul. WAROWNA 4
  • 43-200 PSZCZYNA
  • 887 070 412/ 887 071 226
  • biuro@buduje.my