Wiadomości

  • 10 grudnia 2022
  • wyświetleń: 4209

Premiera nowej płyty Stachurskiego. Zestaw elektronicznych aranżacji

W piątek, 9 grudnia swoją premierę miała najnowsza płyta Jacka Stachurskiego pod nazwą "Stachursky 2022". Jak mówi wydawca, to "zaskakujący zestaw odważnych elektronicznych aranżacji". Krążka można posłuchać między innymi w serwisach Spotify, Apple Music i deezer.

Jacek Stachursky
Jacek Stachursky · fot. Facebook / Jacek Stachursky


- Król polskiej muzyki club&dance powraca i to w jakiej formie! Muzyka to jego pasja i całe życie. Tak naprawdę nie ma dla niego dnia bez muzyki i te 12 utworów są tego dowodem i potwierdzeniem. Warto było czekać na tak wyjątkową porcję polskiej przebojowej muzyki tanecznej. O to właśnie przed Wami cały Jacek Stachursky! - czytamy w opisie płyty."Stachursky 2022" to "zaskakujący zestaw odważnych elektronicznych aranżacji, uzupełniony klasycznymi kompozycjami, typowymi dla Artysty, jednocześnie podrasowany gigantyczną dawką słonecznej, kosmicznej, pozytywnej energii. Z resztą posłuchajcie sami. O to kolejne wydawnictwo Majinnset’a Jacka Stachursky’ego i śmiało można powiedzieć, że potężna wichura łamiąc ogromne drzewa trzciną nadal zaledwie tylko mocno kołysze".Na najnowszym krążku Jacka Stachurskiego znalazły się takie utwory, jak "Wyobraź sobie", 'Ayesssa", "Agharta", " Wstań i walcz", "Polska krew", "Kręci się życie", "Być sam", "Podatek od cudownych chwil", "Poprafffka", "Feel&flow", "Angelina" oraz "Shamannnizer". Płyta zawiera również dodatki: "Angelina - Extended Version", "Feel&flow - Extended Version", "Poprafffka - Extended Version oraz "Cyber Yoga".

Premiera nowej płyty Stachurskiego. Zestaw elektronicznych aranżacji
Premiera nowej płyty Stachurskiego. Zestaw elektronicznych aranżacji · fot. Universal Music Polska


Płyty można posłuchać w serwisach Spotify, Apple Music oraz deezer - linki do serwisów można znaleźć tutaj.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.