Wiadomości

  • 10 grudnia 2022
  • 12 grudnia 2022
  • wyświetleń: 11583

[FOTO] Ligota: osobówka w ogrodzeniu posesji. Kierowca zbiegł

W sobotę, 10 grudnia około godziny 7.00 wszystkie służby ratunkowe zostały zadysponowane na ulicę Bronowską w Ligocie. Według zgłoszenia samochód osobowy wypadł z drogi i wylądował w ogrodzeniu jednej z posesji.

Interwencja służb ratunkowych przy ul. Bronowskiej w Ligocie - 10.12.2022 · fot. OSP Bronów


Jak przekazała naszemu portalowi asp. szt. Katarzyna Chrobak, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej, według wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że młody kierowca osobowego Volkswagena nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych, stracił panowanie nad pojazdem i wylądował w ogrodzeniu jednej z posesji.

Kierowca samochodu oddalił się z miejsca zdarzenia. Jak poinformowała nasz portal w poniedziałek asp. szt. Chrobak, kierowca został ustalony i zatrzymany. Policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

W działaniach brali udział strażacy z posterunku zamiejscowego PSP w Czechowicach-Dziedzicach, druhowie z OSP Bronów, pogotowie ratunkowe oraz patrol policji. W czasie akcji służb kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Loading...

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.