Wiadomości

  • 12 grudnia 2022
  • 14 grudnia 2022
  • wyświetleń: 21013

[FOTO] Kolizja autobusu z drzewem. 4 osoby poszkodowane

W poniedziałek, 12 grudnia przed godziną 15.00 na ul. Zamkowej w Czechowicach-Dziedzicach autobus komunikacji miejskiej uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Kolizja autobusu komunikacji miejskiej z drzewem - 12.12.2022 · fot. Nadesłane przez czytelnika; KM PSP Bielsko-Biała; OSP Lipowiec; OSP Czechowice, PSP Bielsko-Biała, OSP Lipowiec


Jak przekazała nam asp. sztab. Katarzyna Chrobak - oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, najprawdopodobniej kierowca wpadł w poślizg. Wymijając inny pojazd, zbyt mocno zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Do szpitala na profilaktyczne badania zostały zabrane 4 osoby przytomne z urazami głowy - 3 dzieci i 1 osoba dorosła. Autobusem podróżowało łącznie 9 osób.

Kierowca autobusu był trzeźwy. Na miejscu pracowało 6 zastępów straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz policja. Utrudnienia trwały do około godz. 17.00. Wprowadzono objazdy.

Na drogach z powodu opadów śniegu panują bardzo trudne warunki. Apelujemy o ostrożność!

ar, mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.