czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 14 grudnia 2022
  • wyświetleń: 814

Trwa nabór wolontariuszy do czechowickiego sztabu WOŚP

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Czechowicach-Dziedzicach nadal prowadzi nabór wolontariuszy. Finał WOŚP odbędzie się 29 stycznia pod hasłem "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!".

Reklama

Czechowicki finał WOŚP: udało się zebrać blisko 103 tys. zł!
Trwa nabór wolontariuszy do czechowickiego sztabu WOŚP


Czechowicki sztab WOŚP został zarejestrowany pod numerem #6747. Co trzeba zrobić, aby zostać wolontariuszem? Po pierwsze, należy zapoznać się z static.wosp.org.pl/trunk/uploaded/sended/files/31final/regulaminy/regulamin_wolontariusza_31._final_wosp.pdf. Następnie należy:


W ten sposób na iwolontariusz.wosp.org.pl może zarejestrować się osoba pełnoletnia. Wolontariusz niepełnoletni zostaje zgłoszony z pomocą opiekuna prawnego.

Warto dodać, że rejestrując się w czechowickim sztabie, wolontariusze będą kwestować na terenie gminy Czechowice-Dziedzice. Ilość miejsc jest ograniczona, a nabór będzie prowadzony do 31 grudnia lub do wyczerpania miejsc.

Trwa nabór wolontariuszy do czechowickiego sztabu WOŚP
Trwa nabór wolontariuszy do czechowickiego sztabu WOŚP · fot. WOŚP Czechowice-Dziedzice

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.