Wiadomości

  • 16 grudnia 2022
  • wyświetleń: 5722

Problemy ciężarówki na DK-1. Droga była zablokowana

Kierowcy podróżujący drogą krajową nr 1 w piątek, 16 grudnia przed południem musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami w ruchu. Droga przez pewien czas była zablokowana na wysokości cmentarza parafii NMP Wspomożenia Wiernych - to rejon skrzyżowania z ulicą Legionów.

Tiry blokujące wjazd na wiadukt na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach - 16.12.2022
Ciężarówki blokujące wjazd na wiadukt na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach - 16.12.2022 · fot. Nadesłane przez czytelnika / Damian


Do opisywanej sytuacji doszło około godziny 10.30. Jak przekazała naszemu portalowi asp. szt. Katarzyna Chrobak, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej, DK-1 blokował stojący w poprzek drogi ciągnik siodłowy z naczepą, który miał problemy z wjazdem na wzniesienie na wiadukcie drogowym nad linią kolejową.

Na miejscu interweniowali policjanci. W czasie prowadzonych działań kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami w ruchu - przez pewien czas droga była zablokowana.

Loading...

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.