Wiadomości

  • 21 grudnia 2022
  • wyświetleń: 1897

[WIDEO] Lyonner z kolejnym utworem. Nosi tytuł "Najważniejsi"

W piątek, 16 grudnia, ukazał się kolejny singiel Lyonnera. Utwór "Najważniejsi" w którym gościnnie wystąpił Majlo TWC z Krynicy-Zdrój, opowiada o najważniejszych osobach w ich życiu codziennym - o rodzinie, która zawsze była, jest, i będzie na pierwszym miejscu.Nagranie zostało zarejestrowane dziesięć lat temu a dokładniej w czerwcu 2012 roku, w studiu nagraniowym 3/4 UDGS z Bielska-Białej. Z racji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, pamiętajmy, by spędzić ten czas ze swoimi bliskimi.

Lyonner z kolejnym utworem. Nosi tytuł "Najważniejsi"
Lyonner z kolejnym utworem. Nosi tytuł "Najważniejsi" · fot. Materiały prasowe


To nie jedyna informacja jaką przekazuje nam wokalista. Po szesnastu latach nagrań Lyonner zdecydował, o zarejestrowaniu swojej działalności muzycznej. Firma Lyonn Records, ujrzała światło dzienne 10 listopada 2022 roku. Wytwórnię płytową można obserwować na Facebooku, Instagramie, Twitterze, a także na YouTubie:Lyonner z kolejnym utworem. Nosi tytuł "Najważniejsi"
Logo wytwórni · fot. Materiały prasowe

mp / czecho.pl

źródło: materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.