Wiadomości

  • 25 grudnia 2022
  • 17 stycznia 2023
  • wyświetleń: 6286

[WIDEO, FOTO] Za nami X Konkurs Kolęd i Pastorałek w Zabrzegu

14 i 15 stycznia w Zabrzegu odbył się X Konkurs Kolęd i Pastorałek, organizowany przez zabrzeskie Stowarzyszenie Chóru Świętego Józefa. Wydarzenie odbyło się w formule mieszanej.

X Konkurs Kolęd i Pastorałek w Zabrzegu - 14.01.2023 · fot. Mariusz Połowczuk


Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszym trwały przesłuchania online, w ramach których należało zaprezentować dwa nagrania kolęd lub pastorałek - przynajmniej jedna musiała być kolędą tradycyjną. W tym etapie termin zgłoszeń minął 1 stycznia. Drugi etap to prezentacja dwóch utworów, stacjonarnie w kościele pw. św. Józefa w Zabrzegu, w formie koncertu, który odbył się 14 stycznia.

Koncert finałowy X Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek Zabrzeg 2023 - 15.01.2023 · fot. Mariusz Połowczuk


Koncert finałowy odbył się 15 stycznia i był transmitowany na żywo w internecie. Wyniki X Ogólnopolskiego Konkursu i Kolęd można znaleźć tutaj.

Poniżej linki do poszczególnych transmisji w ramach wydarzenia:

Przesłuchania konkursowe - II etap:Ogłoszenie wyników X Ogólnopolskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek oraz koncert "Radujmy się" w wykonaniu laureatów poprzednich edycji konkursów:Ogłoszenie wyników z podziałem na miejsca i wręczenie nagród, koncert laureatów X Ogólnopolskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek, występ Aleksandry Nykiel i zespołu Fausystem:

ar, mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.