czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 grudnia 2007
  • wyświetleń: 873

Spotkanie opłatkowe w SP nr 2

We wtorek 18 grudnia w Szkole Podstawowej nr 2 odbyło się uroczyste noworoczne spotkanie opłatkowe Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach. Zaproszonych na spotkanie gości - burmistrza, jego zastępców, radnych powiatowych, radnych miejskich, dyrektorów jednostek organizacyjnych, sołtysów, przewodniczących zarządów osiedli, pracowników Urzędu Miejskiego - przywitał przewodniczący Rady Miejskiej - Marek Kwaśny, a także dyrektor SP nr 2 - Mirosław Olek.

W świąteczną atmosferę wprowadziły wszystkich jasełka i kolędy w wykonaniu uczniów szkoły. Przyszedł i czas na życzenia, i łamanie się opłatkiem. Zarówno przewodniczący, jak i burmistrz dziękowali samorządowcom za udany rok wspólnej pracy. Obaj podkreślali, że nie udałoby się tego osiągnąć bez zgody i woli współpracy. Złożyli życzenia radości na świąteczny czas i pomyślności w nadchodzącym nowym roku. Do życzeń przyłączył się również członek Zarządu Powiatu Bielskiego – Stanisław Pięta – życzę byśmy mieli wiele okazji czynienia dobra dla ludzi, którzy nas otaczają – powiedział.

UM Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.