Wiadomości

  • 23 grudnia 2022
  • 27 grudnia 2022
  • wyświetleń: 6366

[WIDEO] Nietypowe, muzyczne życzenia od samorządowców

Kolęda "Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś" zespołu Universe w wykonaniu... czechowickich samorządowców. W taki nietypowy sposób władze Czechowic-Dziedzic złożyły w tym roku życzenia mieszkańcom gminy.- W tym roku nietypowo, bo w formie muzycznej, chciałbym złożyć Państwu bożonarodzeniowe życzenia. Niech nadchodzące Święta będą czasem niezwykłym, pełnym duchowych przeżyć i wielkiej radości przy wigilijnym stole - napisał w mediach społecznościowych burmistrz Czechowic-Dziedzic, Marian Błachut.

Kolędę, którą w oryginale zaśpiewał zespół Universe, zaśpiewał wspólnie ze swoim zastępcą Maciejem Kołoczkiem, przewodniczącym czechowickiej Rady Miejskiej Damianem Żelaznym oraz radnymi Ewą Apryjas, Magdaleną Kubik i Krystyną Zioberczyk.

Muzykę do utworu przygotowali: Sławomir Błachut (gitara i klawisze) oraz Kamil Krzanowski (skrzypce). Za miks i master odpowiedzialny był Arkadusz Dec, a całe nagranie zostało zrealizowane dzięki uprzejmości Mateusza Wróbla, czyli Pana Szewca w studiu Czecho-Sound.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.