Wiadomości

  • 30 grudnia 2022
  • 31 grudnia 2022
  • wyświetleń: 2857

Czym żyli czytelnicy portalu czecho.pl w 2022 roku? Podsumowanie

Na zakończenie 2022 roku przedstawiamy nasze subiektywne podsumowanie ostatnich 12 miesięcy na portalu czecho.pl. Ten rok odznaczył się wieloma głośnymi wydarzeniami, a niektóre z nich można uznać za historyczne.

Niewątpliwie jedną z najważniejszych informacji była ta o rozpoczęciu przebudowy czechowickiego dworca kolejowego. Poza tym nadal trwała przebudowa węzła kolejowego Czechowice-Dziedzice - w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy zakończono kolejne etapy prac. W końcu zakończyły się utrudnienia na ulicach Sikorskiego i Korfantego w Zabrzegu, a pasażerowie mogą korzystać z pierwszego nowego peronu na stacji Czechowice-Dziedzice.

Ważnymi tematami były także udostępnienie mieszkańcom nowych parków: Szwajcarska Dolina oraz Świętej Barbary, a także informacja o tym, że wkrótce swoje oblicze zmieni Park Miejski "Lasek". W tym roku po dwóch latach przerwy powróciły duże imprezy miejskie - Dni Czechowic-Dziedzic, Zapaleńcy, Bronowisko, Ligota Folk oraz Piknik Rodzinny w Zabrzegu.

Podsumowanie 2022 rokuCzym ponadto żyli czytelnicy portalu czecho.pl? Zestawienie możecie znaleźć poniżej. Więcej najpopularniejszych tematów z ostatniego roku możecie znaleźć tutaj.

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.