czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 31 grudnia 2022
  • 7 stycznia 2023
  • wyświetleń: 1796

[WIDEO] Posłuchaj najnowszych singli Stachurskiego!

"POPRAFFFKA", "Wstań i walcz" oraz "Kręci się życie" - to jedne z najnowszych singli Jacka Stachurskiego, które ukazały się na początku grudnia na płycie "Stachursky 2022". Posłuchajcie!

ReklamaO nowej płycie Jacka Stachurskiego, "Stachursky 2022", pisaliśmy w artykule "www.czecho.pl/wiadomosci/39049". Krążek miał premierę 9 grudnia. Jak mówi wydawca, to "zaskakujący zestaw odważnych elektronicznych aranżacji". Krążka można posłuchać między innymi w serwisach Spotify, Apple Music i deezer.Na najnowszym krążku Jacka Stachurskiego znalazły się takie utwory, jak "Wyobraź sobie", 'Ayesssa", "Agharta", " Wstań i walcz", "Polska krew", "Kręci się życie", "Być sam", "Podatek od cudownych chwil", "Poprafffka", "Feel&flow", "Angelina" oraz "Shamannnizer". Płyta zawiera również dodatki: "Angelina - Extended Version", "Feel&flow - Extended Version", "Poprafffka - Extended Version oraz "Cyber Yoga".Płyty można posłuchać w serwisach Spotify, Apple Music oraz deezer - linki do serwisów można znaleźć umusicpl.lnk.to/Stachursky2022?fbclid=IwAR0i_UkXjYfGz-t1mS2qD7LgB17XU3fm3QmY65P1JZ19wczpbs_rESNpjNs.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.