Wiadomości

  • 31 grudnia 2022
  • 2 stycznia 2023
  • wyświetleń: 2782

[FOTO] Grupa BNI Eureka wsparła potrzebujące rodziny z terenu gminy

W czwartek, 29 grudnia w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach miało miejsce uroczyste przekazanie bonu świątecznego dla podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej w Czechowicach-Dziedzicach od przedsiębiorców zrzeszonych w BNI Eureka.

Grupa BNI Eureka wsparła potrzebujące rodziny z terenu gminy - 29.12.2022 · fot. UM Czechowice-


Przedstawiciele Grupy BNI Eureka przekazali na ręce burmistrza Mariana Błachuta symboliczny bon na kwotę 2 800 zł. Środki finansowe zostały przeznaczone na pomoc dla czechowickich rodzin.

- Serdeczne podziękowanie kierujemy dla przedsiębiorców zrzeszonych w BNI EUREKA, którzy już po raz 3 przekazali środki pieniężne na zorganizowanie świątecznej pomocy dla rodzin z gminy Czechowice-Dziedzice. Z przekazanych środków w roku 2022 skorzystało 5 rodzin, które zaopatrzone zostały m.in. w łóżka dla dzieci, odzież i obuwie zimowe, jak również artykuły spożywcze - mówiła Katarzyna Iskierka Kierownik Zespołu ds. pracy socjalnej.

W spotkaniu obok burmistrza wzięli udział: zastępca burmistrza Maciej Kołoczek, przedstawiciele Grupy BNI Eureka - Maciej Gandor, Piotr Surma, Adrian Goroncy, Julian Staszak oraz Katarzyna Iskierka - kierownik zespołu ds. pomocy socjalnej Ośrodka Pomocy Społecznej w Czechowicach-Dziedzicach.

mp / czecho.pl

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.