Wiadomości

  • 3 stycznia 2023
  • 9 stycznia 2023
  • wyświetleń: 4900

"Zima w mieście z MOSiR-em". Oferta ośrodka na ferie 2023

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przedstawił swoją ofertę na ferie zimowe, które w województwie śląskim ruszają 16 stycznia. Zapisy na akcję "Zima w mieście z MOSiR-em" rozpoczynają się w środę, 4 stycznia.

dzieci, ferie zimowe, zima, śnieg
"Zima w mieście z MOSiR-em". Oferta ośrodka na ferie 2023 · fot. pixabay.com


16 stycznia, województwo śląskie rozpoczyna ferie zimowe. Jak co roku, MOSiR przygotował szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży. Organizatorzy proponują zajęcia różnego typu pod hasłami: "Twórczy wtorek", "Sportowe środy", "Roztańczony piątek " "Ekstremalny i aktywny czwartek", a także "Filmowy piątek" który będzie tematycznym wieczorem dla wszystkich fanów Harrego Pottera.

Zajęcia, dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat, będą się odbywać przez dwa tygodnie, od wtorku do piątku w godzinach 09.00-14.30. Wyjątkiem będą wycieczki - godziny zbiórek oraz odbiorów dzieci dostępne są w harmonogramie, który jest opublikowany na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach.

Koszt uczestnictwa za każde zajęcia to 50 zł, płatne jednorazowo (gotówką w dniu zapisów. Wyjątek stanowi "Roztańczony piątek", czyli bal przebierańców - koszt uczestnictwa w nim to 25 zł. Udział w "Sportowych środach" jest bezpłatny dla wszystkich drużyn biorących udział w turniejach siatkówki i koszykówki.

- W razie rezygnacji z zajęć wpłata nie podlega zwrotowi. Nie przyjmujemy zapisów telefonicznych oraz nie rezerwujemy miejsc - informuje MOSiR.

Organizator zapewnia aktywny wypoczynek, opiekę wykwalifikowanej kadry i opiekunów oraz ubezpieczenie NNW.

Zapisy będą się odbywać na Stadionie MOSiR, przy ul. Legionów 145, w Dziale Organizacji Imprez, w godzinach 8.00 - 15.00.

"Rozkład jazdy" na poszczególne dni wraz z atrakcjami można znaleźć na poniższym plakacie.

"Zima w mieście z MOSiR-em". Oferta ośrodka na ferie 2023
"Zima w mieście z MOSiR-em". Oferta ośrodka na ferie 2023 · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice

mp / czecho.pl

źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.