Wiadomości

  • 11 stycznia 2023
  • 14 stycznia 2023
  • wyświetleń: 3825

Trzynaście firm z terenu gminy w prestiżowym rankingu Pulsu Biznesu

Puls Biznesu opublikował ranking "Gazele Biznesu 2022". W zestawieniu znalazło się trzynaście firm z terenu gminy Czechowice-Dziedzice.

PocztowkaZCzechowic,Czechowice,CzechowiceDziedzice,PocztowkaZCzechowic,ZdjęciaZDrona,Podbeskidzie,
Trzynaście firm z terenu gminy w prestiżowym rankingu Pulsu Biznesu - zdj. ilustracyjne · fot. Mariusz


"Gazelą Biznesu 2022" mogła zostać firma, która działa nieprzerwanie od co najmniej 2019 roku i miała wówczas przychody na poziomie 3-200 mln zł. W ostatnich trzech latach odnotowała ich wzrost, nie miała straty i udostępnia wyniki finansowe umożliwiając ocenę kondycji.

W tegorocznej edycji rankingu sklasyfikowanych zostało 4597 firm z całej Polski, w tym dwanaście z Czechowic-Dziedzic.

Czechowickie firmy w rankingu "Gazele Biznesu 2022"
Czechowickie firmy w rankingu "Gazele Biznesu 2022" · fot. www.pb.pl/gazele


W rankingu można znaleźć również jedną firmę z Ligoty - CZĘŚCI TIR CHLEBEK. W tym roku zajęła 2275. miejsce, co stanowi awans o 1921 miejsc. Firma zajęła 247. miejsce.

- Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. "Puls Biznesu" organizuje go nieprzerwanie od 2000 roku, realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach - wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm - nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna - wyjaśniają autorzy rankingu.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.