Wiadomości

  • 13 stycznia 2023
  • wyświetleń: 2162

Dla kogo wsparcie gminne? Ogłoszono wyniki konkursów

Rozstrzygnięto otwarte konkursy ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w roku 2023, a także zadań w ramach rozwoju sportu w gminie Czechowice-Dziedzice na 2023 rok.

Urząd Miejski, ratusz, Czechowice-Dziedzice
Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Oskar Piecuch / czecho.pl


W konkursie ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w roku 2023 na terenie gminy Czechowice-Dziedzice na wsparcie realizacji zadań publicznych wpłynęły 43 oferty na łączną kwotę 857 180 zł. Natomiast kwota przeznaczona i zabezpieczona w budżecie na ten cel wynosi 486 000 zł.

Wyniki konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w roku 2023 na terenie gminy Czechowice-Dziedzice można znaleźć tutaj, z kolei zarządzenie burmistrza w tej sprawie - tutaj.

Drugim z konkursów był konkurs ofert na wsparcie zadań w ramach rozwoju sportu w gminie Czechowice-Dziedzice w 2023 roku. Łączna kwota dotacji, o którą wnioskowały kluby sportowe w 11 ofertach na wsparcie zadań w ramach rozwoju sportu, wyniosła 681 035 zł, natomiast kwota przeznaczona i zabezpieczona w budżecie na ten cel wynosi 415 000 zł.

Wyniki konkursu ofert na wsparcie zadań w ramach rozwoju sportu w gminie Czechowice-Dziedzice w 2023 roku można znaleźć tutaj, z kolei zarządzenie burmistrza w tej srprawie - tutaj.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.