czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 16 stycznia 2023
  • wyświetleń: 311

Domy szkieletowe - rewolucyjna technologia na twoją kieszeń

Materiał partnera:

Wiele osób marzy o swoim własnym domu. Wątpliwości często budzi długi czas budowy oraz wysokie koszty utrzymania budynku. Odpowiedzią mogą być domy szkieletowe. Budowa domu szkieletowego jest szybka, a dzięki wykorzystaniu energooszczędnych rozwiązań, rachunki są niskie. Wymarzony dom może być bliżej niż myślisz.

Linkhouse


  1. Domy szkieletowe - kanadyjskie rozwiązania w zgodzie z naturą
  2. Drewniane domy szkieletowe - energooszczędność i prostota
  3. Budowa domy szkieletowego - specjaliści najwyższej klasy
  4. Domy szkieletowe producent


Domy szkieletowe - kanadyjskie rozwiązania w zgodzie z naturąDom szkieletowy często nazywany jest także kanadyjskim. Te domy drewniane budowane są z wykorzystaniem naturalnych surowców i przyjaznych dla środowiska naturalnego. Domy drewniane szkieletowe to coraz częściej wybierane rozwiązanie. Domy szkieletowe to bez wątpienia przyszłość budownictwa.

Drewniane domy szkieletowe - energooszczędność i prostotaTechnologia szkieletowa to doskonały sposób na stworzenie domu energooszczędnego lub wręcz pasywnego. Oznacza to obniżenie rachunków za energię cieplną. Domy szkieletowe są też tanie w budowie, co pozwala na uzyskanie większego metrażu względem metod tradycyjnych przy zachowaniu tego samego budżetu. Domy kanadyjskie są po prostu tańsze od tradycyjnych domów murowanych. Interesuje cię szczegółowy koszt budowy domu szkieletowego? Sprawdź na naszej stronie domy szkieletowe cena.

Budowa domu szkieletowego - specjaliści najwyższej klasyOferujemy przeróżne projekty domów szkieletowych. Może to być dom szkieletowy parterowy lub dom z poddaszem użytkowym. Zarówno małe domy szkieletowe jak i te większe dają wiele możliwości aranżacji. Możesz zdecydować jaka forma będzie dla ciebie najbardziej komfortowa.

Więcej informacji znajdziesz na naszej podstronie domy szkieletowe projekty. Nasi partnerzy posiadają gotowe projekty domów szkieletowych. Znajdą się rozwiązania zarówno na wąską działkę, także w kształcie litery l. Domy tworzone w technologii szkieletowej dają ogrom możliwości.

Domy szkieletowe producentDrewHouse to specjaliści w dziedzinie budowy domów szkieletowych. Działamy na rynku od 16 lat i mamy rzesze zadowolonych klientów. Stawiamy domy i jednocześnie spełniamy marzenia. Budynek może powstać zarówno na małej jak i dużej działce. Naszą misją jest rozpowszechnianie nowatorskich i naturalnych rozwiązań budowlanych z całego świata. Domy przez nad tworzone to szczęście na długie lata. Ta technologia cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wszystkie szczegóły.

DrewHouse - Producent kanadyjskich domów szkieletowychAdres firmy:
Wesoła 43, 34-300 Żywiec

Telefon:
+48 570 007 200

Strona WWW:
drewhouse.eu/