czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 27 grudnia 2007
  • wyświetleń: 1746

Skradli alkohol, grozi im 10 lat więzienia

Policjanci z komisariatu w Czechowicach-Dziedzicach zatrzymali trójkę włamywaczy - 33-letniego Andrzeja B., 29-letniego Leszka K. oraz 21-letniego Artura G.

We wtorek wieczorem (25.12.br). sprawcy przecięli kłódkę zabezpieczającą drzwi piwnicy przy ulicy Bestwińskiej w Czechowicach-Dziedzicach. Przedostali się do wnętrza, skąd skradli 27 butelek alkoholu różnego rodzaju. Właściciel wycenił straty na kwotę 1200 złotych.

Czechowiccy policjanci rozpoczęli poszukiwanie włamywaczy. Zatrzymali ich już po kilku godzinach. Część skradzionego łupu dwaj sprawcy zdążyli już skonsumować. Zarówno Artur G., jak i Andrzej B. byli nietrzeźwi, mieli we krwi od 1 do 2 promili alkoholu. Pozostałą część, której nie zdążyli jeszcze wypić odzyskano.

Trójka włamywaczy trafiła do policyjnego aresztu. Za przestępstwo, którego się dopuścili grozi im kara 10 lat pozbawienia wolności.

KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.