Wiadomości

  • 21 stycznia 2023
  • wyświetleń: 2829

Ligota: samochód wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w piątek, 20 stycznia około godziny 20.30 na ulicy Zabrzeskiej w Ligocie. Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust.

Interwencja służb ratunkowych na ul. Zabrzeskiej w Ligocie - 20.01.2023
Interwencja służb ratunkowych na ul. Zabrzeskiej w Ligocie - 20.01.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika / Kuba


Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Jak przekazała naszemu portalowi asp. Ilona Michalczyk z KMP w Bielsku-Białej, w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków kierująca Skodą utraciła panowanie nad pojazdem, wypadła z drogi i uderzyła w betonowy przepust.

W pojeździe oprócz kierującej znajdowały się dwie inne osoby. Kobieta była trzeźwa, została ukarana mandatem karnym. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.

Trudne warunki drogowe, które panują w naszym regionie po intensywnych opadach śniegu, dają się we znaki kierowcom również dzisiaj. Jak informuje portal Bielskie Drogi na Facebooku, przed godziną 8.00, także na ul. Zabrzeskiej w Ligocie, samochód osobowy wypadł z drogi i wylądował w rowie.

Interwencja straży pożarnej przy ul. Zabrzeskiej w Ligocie - 21.01.2023
Interwencja straży pożarnej przy ul. Zabrzeskiej w Ligocie - 21.01.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika / Wiktoria


Podobne zdarzenia miały miejsce w piątek około godziny 16.00 na ul. Pasieki w Czechowicach-Dziedzicach, a także na ulicy Krakowskiej w Bestwinie, gdzie około godziny 19.30 z drogi wypadł samochód ciężarowy.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.