Wiadomości

  • 24 stycznia 2023
  • wyświetleń: 1102

Sodastream - woda gazowana zawsze pod ręką

Artykuł sponsorowany:

Saturatory sodastream cieszą się coraz większą popularnością, zarówno w domach, jak i w miejscach pracy. Samodzielne przygotowywanie wody gazowanej to spora oszczędność, również można tym sposobem dołożyć od siebie niemałą cegiełkę w kierunku ochrony środowiska. W specjalnych saturatorach wykorzystywane są cylindry wypełnione CO2. Gdy zużyjesz gaz, firma Auster nabije ponownie Twój pusty cylinder. Z nami możesz dokonać wymiany nawet bez wychodzenia z domu!

sodastream-wymiana


Sodastream - co to jest?Minimum 1,5l - takie ilości wody powinniśmy dostarczać naszemu organizmowi każdego dnia. Ta ilość uzależniona będzie od naszej aktywności i może okazać się niewystarczająca. Odwodnienie organizmu wiąże się z takimi problemami jak bóle głowy, osłabienie, suchość w ustach, przyspieszenie bicia serca, ospałość i wiele innych nieprzyjemnych dolegliwości. Nawadniając w odpowiedni sposób organizm zadbasz jednocześnie o swoje zdrowie fizyczne, jak i psychiczne!

Codziennie pijesz wodę gazowaną? Kochasz pić gazowane napoje? Jeśli tak, to ekspresy do wody gazowanej, są perfekcyjnym dla Ciebie rozwiązaniem! W jakie rzeczy musisz się jeszcze zaopatrzyć? Jeden ze specjalnych cylindrów sodastream z gazem CO2 (butlę możesz kupić i później napełniać w naszym sklepie https://www.sodastream-napelnianie.pl/ ), specjalne butelki i woda. Użyj po prostu wody z kranu lub postaw na przefiltrowaną. Obsługa urządzenia jest niezwykle łatwa, a samo przygotowanie wody gazowanej potrwa chwile!

sodastream napełnianie


Poznaj najważniejsze zalety domowej wody gazowanejJeden cylinder pozwala na zrobienie około 60 litrów wody gazowanej, to przekłada się na 40 plastikowych butelek o pojemności 1,5 litra. Domowa woda gazowana to ulga dla Twojego kręgosłupa, również i dla domowego budżetu. Zapomnij o dźwiganiu zgrzewek z wodą, też zaoszczędzisz na codziennych zakupach. Dodatkowo woda gazowana ma przyjemny, lekko słodkawy smak,przez co będziesz w stanie wypić jej więcej - w ten sposób zrobisz duży krok w kierunku poprawy zdrowia.

Wybierając Sodastream dbasz o środowiskoKażdy z nas generuje około 440 butelek plastikowych rocznie kupując wodę i napoje gazowane. Dzięki sodastream możesz ograniczyć te ilości do zera i zadbasz o zdrowie naszej planety.

Woda gazowana zawsze przy Tobie!Możesz pić wodę gazowaną gdzie tylko chcesz! Z pomocą saturatorów sodastream, możesz cieszyć się świeżo przygotowaną wodą gazowaną w swoim domu, biurze, w pracy -

wszędzie tam, gdzie będzie ekspres oraz specjalna butla sodastream. Dodatkowo masz możliwość dopasowania stopnia nagazowania wody. Wybierz idealny dla Ciebie wariant, według swoich preferencji: lekko, średnio lub mocno gazowana. Używając butelek wielokrotnego użytku, weźmiesz przygotowaną wcześniej wodę gazowaną, lub inny napój gazowany, w każde miejsce. Możesz wybrać butelki plastikowe oraz szklane - butelki możesz myć w zmywarce.

Chcesz napełnić swój nabój? Napisz do nas lub sprawdź poniżej, jak możesz to zrobić szybko i wygodnie wchodząc na stronę naszego sklepu.

Napełnianie butli sodastream!Jesteś z Czechowic i okolic i potrzebujesz napełnić swój nabój do saturatora? Oferujemy zarówno sprzedaż, jak i wymianę butli sodastream, które zawierają gaz CO2 do przygotowania wody gazowanej. Postaw na najlepsze dla siebie rozwiązanie, wybierając jedną z dostępnych opcji.

Skorzystaj z naszego punktu wymiany!

43-520 Chybie
ul. Objazdowa 6

43-225 Wola
ul. Powstańców 42

32-600 Oświęcim
ul. Legionów 8

Wejdź na stronę https://www.sodastream-napelnianie.pl/ i dowiedz się więcej!

Wyślij swoje puste nabojeMasz możliwość wygodnego nadania swoich pustych nabojów. Możesz zrobić to nawet bez wychodzenia z domu! Wyślij nam swoją paczkę z nabojem lub nabojami wymagających napełnienia przy użyciu wysyłki kurierskiej, lub skorzystaj z paczkomatu. Przesyłkę nadajesz na własny koszt.

Zamów cylinder z gazemNie masz jeszcze własnego cylindra lub chcesz zamówić kolejny? Złóż wybrane zamówienie, do którego doliczymy kaucje w kwocie 100 zł, którą otrzymasz z powrotem na konto, gdy odeślesz nam pusty nabój.

Napełnianie nabojów jest prostsze niż myślisz. Zrobisz to za 26,99 zł + koszt wysyłki. Skorzystaj z jednej z oferowanych przez nas opcji i rozpocznij bąbelkowanie z sodastream.

sodastream wymiana


Sodastream to również ulubione napoje gazowaneWoda gazowana to dla Ciebie za mało? Użyj gazu sodastream do czegoś innego! Decydując się na zakup saturatora, możesz zamówić specjalne syropy smakowe i przy ich pomocy stworzyć we własnym domu jeden z wielu napojów gazowanych. Jednym z Twoich faworytów jest Pepsi, 7UP, Mirinda, czy lemoniada lub energetyk? Wraz z koncentratami sodastream przygotujesz dowolną ilość swojego ulubionego napoju, w każdej chwili! Bez zbędnego wychodzenia do sklepu i przepłacania - jeden koncentrat to około 9 litrów napoju.

Jaki nabój sodastream wybrać?Oferujemy naboje do saturatorów typu soda stream takich jak: Spinel Soda, Soda Expert, Gasup, Wesper Aqua Frizz, Philips, Soda Speed i wiele innych. Posiadamy uniwersalne naboje, te są kompatybilne z każdym saturatorem sodastream. Dajemy gwarancję najwyższej jakości - naboje wykonane są ze sprawdzonych materiałów, uwzględniając wszystkie standardy w celu zachowania bezpieczeństwa.

Dostępne są naboje w kolorze niebieskim oraz różowym. Nie różnią się one niczym, oprócz gwintu. Który zatem powinieneś wybrać? Dopasuj odpowiedni nabój do Twojego saturatora i butelki na wodę gazowaną. W nabojach w kolorze niebieskim zastosowany jest tradycyjny gwint typu "twist" zakręcany. Niebieskie cylindry nie będą kompatybilne z ekspresami, które wykorzystują różowy nabój. W tym z kolei wykorzystany jest system quick connect do szybkiego montaż cylindra w saturatorze.